Kasia i Piotr z 4. edycji "Rolnika..." biorą ślub. Zaprosili Agatę i Łukasza. Będzie skandal? Kobieta udzieliła nam komentarza [TYLKO U NAS]

Szykuje się kolejny ślub uczestników programu "Rolnik szuka żony". Piotr, który pojawił się w 4. edycji, poślubi swoją ukochaną Kasię. Na uroczystości nie zabraknie przyjaciół z show.

4. edycja programu "Rolnik szuka żony" była najbardziej kontrowersyjna. Widzowie poczuli się oszukani, kiedy Piotr nie wybrał żadnej z zaproszonych kobiet i wprowadził nową uczestniczkę. Była nią Kasia i jak się okazało, ona również wysłała do niego list, jednak nie chciała pojawić się początkowo przed kamerami. Przez cały czas mieli ze sobą kontakt, a ona walcząc o miłość, zdecydowała się w końcu pojawić na planie.

Zobacz też: Skandal w "Rolnik szuka żony". Kasia i Piotr znali się wcześniej?! Głos zabiera reżyser

'Rolnik szuka żony'. Czwarta edycja najbardziej kontrowersyjna. Te chwile zapamiętamy na długo

"Rolnik szuka żony". Agata spotka się z Łukaszem?

Ich uczucie okazało się szczere i kilka miesięcy po zakończeniu nagrań zostali rodzicami syna Aleksa. Od dawna planowali też ślub, jednak ich plany trochę rozciągnęły się w czasie. O tym, że wszystko udało im się zorganizować, poinformował Łukasz z 5. edycji. Na Instagramie pokazał zaproszenie, jakie od nich otrzymał. Co prawda zasłonił datę, ale już wiemy, że zakochani pobiorą się w piątek 2 sierpnia.

Łukasz to nie jedyny uczestnik programu, który będzie towarzyszyć parze młodej w tym ważnym dniu. Oprócz niego na liście gości znaleźli się m.in. Zbyszek z 3. edycji, Adam Kraśko (1. edycja), Zbyszek z 4-tej oraz... Agata, w której zakochał się Łukasz. Na oczach widzów doszło do ich zaręczyn, jednak ich miłość prawdopodobnie nie przetrwała. Choć nie potwierdzili tego oficjalnie i nie chcą komentować tego, to nie pojawiają się już nigdzie razem a z Instagrama zniknęły ich wspólne zdjęcia. Media rozpisują się więc o ich spotkaniu podczas wesela Kasi i Piotra. Choć przewidywano aferę, to do nie nie dojdzie.

Nie wybieram się na to wesele - poinformowała nas uczestniczka 5. edycji.

Nie ukrywamy, że jesteśmy bardzo ciekawi, z kim pojawi się Łukasz. Bo w to, że będzie świętować z Kasią i Piotrem nie wątpimy.

AW

Więcej o:
Komentarze (7)
"Rolnik szuka żony". Kasia i Piotr biorą ślub. Zaprosili byłych zakochanych. Może dojść do awantury
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gaga

  Oceniono 6 razy 4

  Sto lat Młodej Parze życzymy spełnienia marzeń!!!!

 • Gość: M

  Oceniono 5 razy 3

  Wszystkiego najlepszego dla Młodej Pary na nową drogę życia

 • Gość: Czytelniczka

  Oceniono 5 razy 1

  Co za głupoty z tym rudzielcem no gwiazda wielka. Może by najlepszego młodej parze życzyć a nie rudy i rudy

 • Gość: Dorota

  Oceniono 9 razy 1

  Co mnie obchodzi jakas Agata pokażcie kieckę panny młodej

 • Gość: gość

  Oceniono 4 razy 0

  niech im się szczęści, skromni ludzie, nie jak jak Bardowscy, czy Małgosia z tym młodym, na okragło piszą , fotki, już niesmacznie się robi.

 • Gość: wkurzony

  Oceniono 1 raz -1

  No żesz ku... mać i coś takiego wisi na głównej gazeta.pI, tuż obok informacji o zabitym dziecku, sięgnęliście głębszego dna niż Fakt...

 • Gość: Ela

  Oceniono 4 razy -4

  Prawosławni?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX