Jarosław Bieniuk od miesięcy był na bezpłatnym urlopie. Teraz wraca do pracy, a w opiece nad dziećmi pomoże mu... była partnerka

Jarosław Bieniuk po kilku miesiącach bezpłatnego urlopu, wrócił do pracy. W opiece nad dziećmi ma mu pomagać jego była partnerka, Martyna Gliwińska.

W połowie kwietnia Jarosław Bieniuk trafił do aresztu, ponieważ Sylwia Sz. oskarżyła go o brutalny gwałt. Piłkarz finalnie został oczyszczony z zarzutów, ale na ich miejsce szybko pojawiły się kolejne - udostępnianie narkotyków osobom trzecim. Po wyjściu na wolność wydał oświadczenie, w którym zapewnił, że jest niewinny. Mimo że proces sądowy jeszcze nie ruszył, to Bieniuk stara się żyć normalnie. Właśnie pod długim urlopie wrócił do poprzedniej pracy.

Jarosław Bieniuk wrócił do pracy

Bieniuk pełnił funkcję asystenta głównego trenera w Lechii Gdańsk. Obawiał się, że zarzuty oraz ogólne zamieszanie w mediach może źle wpłynąć na funkcjonowanie klubu piłkarskiego. Ostatecznie zdecydował się na bezpłatny urlop. Jak donosi tygodnik "Na Żywo", mężczyzna na początku lipca wrócił do pracy.

Jego powrót do obowiązków zawodowych stał się możliwy na początku lipca. Koledzy tym serdeczniej go powitali, że Bieniuk cieszył się nieskazitelną opinią współpracowników - podaje "Na Żywo".

W nowych obowiązkach wspiera go jego była partnerka, Martyna Gliwińska. Zaoferowała Jarkowi pomoc w opiece nad dziećmi, kiedy ten wrócił do pracy. Podobno Bieniuk zabiega o jej zainteresowanie.

Są prezenty i kwiaty. On stara się, by znów mu zaufała. Tym bardziej, że nie chce zostać sam, kiedy ruszy proces sądowy" - mówi w "Na żywo" znajoma Bieniuka.

Czy to szansa na odbudowanie związku? Jeszcze jakiś czas temu, para spędzała wspólnie czas:

KB

Więcej o:
Komentarze (27)
Jarosław Bieniuk od miesięcy był na bezpłatnym urlopie. Teraz wraca do pracy, a w opiece nad dziećmi pomoże mu... była partnerka
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: uuu

  Oceniono 26 razy 22

  Aż dziw że w opiece nad dziećmi nie pomaga opieka społeczna bo ktoś z urzędu powinien zainteresować się tymi dziećmi żeby nie zeszły na złą drogę, mając taki wzorzec w domu to o to nietrudno.

 • Gość: boniek

  Oceniono 21 razy 21

  To, że koledzy piłkarze serdecznie go przywitali wcale mnie nie dziwi. To swojacy! Każdy ma kochankę, jakieś przekręty z fiskusem, szemrane kontakty, etc. Myślę, że zyskał w ich oczach ;)

 • Gość: Gosc

  Oceniono 17 razy 17

  Zatoka Świn Sp. z o. o.

 • Gość: Gerwazy

  Oceniono 17 razy 15

  Wspolczuje babce, gosc lubiacy panienki na.miescie i wciagajacy dragi - pewnie ten rzekomy gwalt to lipa, ale to ze sie zabawil z kurtyzanami to wszyscy wiedza na wybraezu

 • Gość: Awanka

  Oceniono 12 razy 12

  Ojciec roku może opieka powinna się zainteresować dziećmi.

 • Gość: Fe

  Oceniono 12 razy 12

  Najął swoją byłą za nianię, żeby wybielić wizerunek i żeby ludzie nie gadali

 • Gość: Aska

  Oceniono 7 razy 5

  Ciekawe ile jej zapłacił? Co za baba, byc z takim syfiarzem za pieniadze

 • Gość: Pp

  Oceniono 4 razy 4

  A gdzie Sąd ... kurator jakiś może ... opieka społeczna .... narkotyki bierze i dzieci małe wychowuje ... Kowalski już by mial kuratora

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX