Kiedy Jacek Rozenek przeszedł udar mózgu, mówiono o końcu jego kariery. Niespodziewanie wraca do pracy. Wiemy, kiedy pojawi się w "Barwach szczęścia"

Aktor grający w "Barwach Szczęścia" w połowie maja trafił do szpitala z powodu ciężkiego udaru mózgu. Teraz ma się już o wiele lepiej i już niedługo wróci do pracy.

W połowie maja Jacek Rozenek doznał ciężkiego udaru mózgu i trafił do szpitala. Tam udało mu się odzyskać mowę, a jego stan uległ znacznej poprawie. Na początku lipca rozpoczął rehabilitację, która miała mu pomóc wrócić do pełnej sprawności. Jak się okazuje, Rozenek jest w bardzo dobrej formie, bo już niedługo pojawi się na planie serialu.

Jacek Rozenek po udarze mózgu wraca do pracy

Według informacji, które podaje dwutygodnik "Świat Seriali", Jacek Rozenek już niedługo wróci do pracy. Aktor ma podobno pojawić się na planie jeszcze przed końcem lata i zagrać w kilku scenach, które zobaczymy w premierowych odcinkach serialu.

Rozenek w "Barwach Szczęścia" wciela się w rolę Artura Chowańskiego. W nowym wątku mężczyzna ma wyjechać z Warszawy razem z Ewunią, którą gra Gabriela Ziembicka. To oznacza kolejne spotkanie z ojcem biologicznym dziewczynki, Piotrem.

Po tym, jak Jacek trafił do szpitala, otrzymał od fanów mnóstwo słów wsparcia. Postanowił za to osobiście podziękować:

Trzymamy kciuki, aby aktor szybko wrócił do zdrowia i pracy na planie!

KB

Więcej o:
Komentarze (5)
Jacek Rozenek przeszedł udar mózgu, a teraz wraca do pracy. Wiemy, kiedy pojawi się na planie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Starter jabol z Nieszawy ale tej koło

  Oceniono 9 razy 9

  Super lektor audiobooków ! Oby szybko wrócił do zdrowia i nie wplątał się znowu w romans z jakąś gąska Roksi czy inną świnka Pepą

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  Panie Jacku! spokojnie, powoli, nich pani nic sobie, ani też nikomu nie udowadnia.

 • Gość: Asia

  0

  Fajnie, ze się udało. Nie jestem jego fanka, ale życzę zdrowia

 • Gość: lila

  0

  Ciekawe co z Gaska. Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.

 • Gość: Lollo

  0

  Niech Pan Jacek wraca do zdrowia, rehabilitacja nie będzie problemem raczej dla niego. Ciekaw jestem czy to rehabilitacja klasyczna czy coś więcej, tlenoterapia, neuroAID czy coś innego. Oby jego głos się nie zmienił przez to, naprawdę aż ciarki przechodzą ;p

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX