"Piękni i Młodzi" dopiero ogłosili, że się rozwodzą. Jednak gwiazdy disco polo nie marnują czasu. Pochwalili się już nowymi partnerami

Członkowie zespołu "Piękni i Młodzi", czyli Magdalena i Dawid Narożni ogłosili, że biorą rozwód. Minął dopiero miesiąc od opublikowania tej informacji, a byli małżonkowie pochwalili się już nowymi partnerami.

Miesiąc temu na fanpage'u "Piękni i Młodzi" pojawiło się oficjalne oświadczenie zespołu. Dawid i Magda poinformowali swoich obserwatorów, że postanowili wziąć rozwód. Podkreślili, że ze względu na ich córkę chcą utrzymać przyjazne kontakty. Uspokoili również swoich fanów i dodali, że zespół wciąż będzie normalnie koncertował. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Zapomniane związki show-biznesu. Pamiętacie te pary?

"Piękni i Młodzi" pokazali nowych partnerów

Minął dopiero miesiąc od podania tej informacji, a Dawid i Magda już znaleźli szczęście u boku nowych partnerów. Na ich profilach w mediach społecznościowych możemy zobaczyć zdjęcia zakochanych. Dawid związał się z Joanną, blondynką o uroczym uśmiechu. Widać, że muzyk stara się i zabiega o nową dziewczynę, bo nie zapomina o takich gestach, jak kwiaty bez okazji. Asia na swoim instagramowym profilu pochwaliła się bukietem czerwonych róż, które dostała od Dawida.

Kwiaty bez okazji. Ciekawe, czy nic nie przeskrobał...

Magda jest nieco bardziej powściągliwa w dzieleniu się informacjami na temat nowego partnera. Na swoim profilu opublikowała zdjęcie z wakacji, na którym trzyma tajemniczego mężczyznę za rękę. Ciekawscy fani od razu zaczęli dopytywać się o osobę z fotografii.

Ręka męża, czy już nie?
Tak, być może przyszłego - odpowiedziała zagadkowo Magda.

Trzymamy kciuki za oba związki!

KB

Więcej o:
Komentarze (44)
"Piękni i Młodzi" biorą rozwód. Gwiazdy disco polo nie marnują czasu. Mają już nowych partnerów
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: piękny, ale niemłody

  Oceniono 23 razy 19

  Nie wiem z której strony byli piękni, ale jeśli tak sobie klasyfikują, to niech im będzie. Wystarczy na nich spojrzeć, aby na ustach zagościło powiedzenie: człowiek ze wsi wyjdzie, lecz wieś z człowieka nigdy. Osobiście nie gustuję w kobietach o urodzie przypominającej trans...

 • Gość: Młody

  Oceniono 16 razy 12

  Piękni???
  Chyba podczas wypróżniania.

 • Gość: Starter Jabol, Nieszawa

  Oceniono 12 razy 10

  dobrze, że w tak młodym wieku ida na wyczyn i nie straszyny im wynik osiągniety przez Michała Wiśniewskiego. Sczęść Bosze , z fartem i wszystkiego dobrego na nowej drodze rzycia!

 • grubymisiek1

  Oceniono 11 razy 9

  Może i młodzi ale piękni...

 • Gość: Tyyy

  Oceniono 8 razy 6

  Co kasa robi z czlowiekiem.O nim nic nie slychac ale ona wielka celebrytka kogo obchodza jej celulitowe posladki.mysle ze ten nowy jej chłopak to leci nie na nią tylko na te jej samochody

 • baaag

  Oceniono 6 razy 6

  Ja nawet gwiazdom disco polo szczerze życzę szczęścia. Biznes, nawet niecny to tylko biznes.

 • jurandx3

  Oceniono 5 razy 5

  Ta wokalistka za piekna nie jest. Za to kojarze taka czarnule z ich teledysku. ona to jest dopiero torpeda.

 • Gość: Tyyyy

  Oceniono 7 razy 5

  Ona jest brzydka ale głos ma ladny i tylko głos dlatego blagam Magda błagam nie pokazuj tych posladkow

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX