Wiemy, dlaczego Lili Reinhart i Cole Sprouse się rozstali. Ich przyjaciele od dawna to przewidywali

Lili Reinhart i Cole Sprouse nie są już parą. Nie zaskoczyło to ich znajomych, którzy dziwili się, że ten związek trwał aż tak długo. Okazuje się, że często dochodziło pomiędzy nimi do spięć.

Wiadomość o rozstaniu Lili Reinhart i Cole'a Sprouse'a dla wielu była szokiem. Nic nie wskazywało na to, że pomiędzy aktorami, którzy poznali się na planie popularnego serialu "Riverdale" (można go obejrzeć na Netflixie) się nie układa. Niestety, choć wielu miało nadzieję, że to jedynie fake, to wydaje się to być prawdą. 

Te gwiazdy przekuły złamane serce w największe przeboje. Zobacz, które:

Lili Reinhart i Cole Sprouse się rozstali

Co prawda żadne z nich nie odniosło się do tych doniesień, ale magazyn "People" dotarł do ich przyjaciół. Dziennikarzom udało się dowiedzieć, że ci nie są zaskoczeni. Od początku wiedzieli, że ich związek to nieporozumienie.

Ich osobowości, czy styl życia są zupełnie inne, co powodowało częste spięcia - wyznali.

Mimo to byli partnerzy próbują zachowywać pozory i podczas oficjalnych wystąpień nie dają po sobie poznać, że nie są już razem. Kilka dni temu pojawili się razem na Comic-Con w San Diego. Cały czas byli obok siebie, także podczas panelu dyskusyjnego czy w trakcie spotkań z fanami. Jednak ich zachowanie może być związane z promocją serialu "Riverdale", w którym grają zakochanych. Ich rozstanie mogło by wpłynąć na utratę wiarygodności granych przez nich postaci Betty i Jugheada.

Cole Sprouse i Lili ReinhartCole Sprouse i Lili Reinhart East News

Lili Reinhart i Cole Sprouse - związek

Lili Reinhart i Cole Sprouse poznali się na planie serialu "Riverdale", a ich związek trwał 2 lata. Przez kilka miesięcy udało im się zachować w tajemnicy fakt, że się spotykają. Oficjalnie potwierdzili swój związek w 2018 roku podczas Met Gali. Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że nie są już razem. Choć ich fani dalej nie tracą nadziei, że to plotki.

AW

Więcej o:
Komentarze (22)
Lili Reinhart i Cole Sprouse rozstali się. Ich przyjaciele od dawna to przewidywali
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Paulina Wawrzyn

  Oceniono 8 razy 8

  Zobaczcie sobie ich instagrama, to nie jest prawda co wypisujecie, są razem i tyle

 • Gość: Aaaawbbbbwwww

  Oceniono 6 razy 6

  Oni są dalej razem. Wystarczy śledzić Lili konto na insta 🙈 ciężko czytać po ang co?

 • Gość: madzzzia

  Oceniono 3 razy 3

  jakie z was za przeproszeniem cioty szkoda gadać a z resztą tylko nie wy m a s a k r a
  polecam śledzić insta Lili a w szczególności jej najnowsze zdj i post TYLKO TEN NAUCZCIE SIĘ CZYTAĆ PO ANGIELSKU

 • P L

  Oceniono 2 razy 2

  Kto to są te ludzie?

 • Gość: Gosc

  Oceniono 2 razy 2

  Najgorszy portal. Wy piszecie same plotki z czego ta nazwa portalu haha. Oni są razem wystarczy na ig ich obserwować cioty

 • Gość: gość

  Oceniono 1 raz 1

  Mam dwie informacje. Pierwsza przede wszystkim dla ludzi, którzy komentują ten wpis.Ja rozumiem oburzenie błędnym informacjami, ale bez przesady. Można kulturalnie zwrócić uwagę, a nie wyzywać od ciot. Chciałam tutaj przywołać przykład, że inne portale jak Elle też udostępniło takie wpisy o rzekomym rozstaniu tej pary. 2 informacja dla portalu. Ja rozumem, że ten serwis jest do przekazywania plotek, ale czasami moglibyście podawać informacje zgodnie z prawdą.Czytam ten post około 1h po dodaniu (przynajmniej tak pisze mi na Google), a jakieś 2 godziny temu Lili Reinhart na sqiom Instagramie opublikowała zdjęcie, w którym oznajmia, że plotki są fałszywe!

 • Gość: Mhm

  0

  Trochę żal, że portal podaje nieprawdziwe inf.wystarczyło wejść na i h oficjalne profile na insta żeby wiedzieć zw plotka jest z placa wyssana. Brawo za brak profesjonalizmu

 • Gość: Agnik

  0

  Większych bredni w życiu nie słyszałam XD

 • Gość: Plotek-najgorsza strona :))

  0

  xD... To nieźle

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX