Michał Olszański zwolniony z "Pytania na śniadanie". TVP komentuje, Monika Zamachowska też

Michał Olszański, który razem z Moniką Zamachowską prowadził poranny program śniadaniowy, został zwolniony w trybie natychmiastowym. Przedstawiciele TVP postanowili odnieść się do sprawy - wydano oświadczenie.

Wczoraj pisaliśmy o zaskakujących zmianach w programie "Pytanie na śniadanie". Michał Olszański, który przez ponad 10 lat był gospodarzem śniadaniówki, został zwolniony w trybie natychmiastowym. Dziennikarz postanowił nie kryć żalu do stacji i w rozmowie z "Wirtualnymi Mediami" skomentował nieprzyjemne rozstanie.

Oświadczenie TVP w sprawie zwolnienia Michała Olszańskiego

Serwis "Plejada" skontaktował się z przedstawicielami stacji z prośbą o komentarz w sprawie. Centrum informacji TVP wyjaśniło, że decyzja jest spowodowana koniecznością rozwoju programu.

"Pytanie na śniadanie” jest najpopularniejszym programem śniadaniowym w Polsce, co oznacza, że wciąż musi się rozwijać i zaskakiwać widzów. Jesteśmy świadomi, że widownia "Pytania na śniadanie" jest coraz młodsza i oczekuje prowadzących, którzy zdynamizują program. Stąd zmiany w audycji - czytamy na Plejada.pl.

Monika Zamachowska komentuje

Monika Zamachowska towarzyszyła Olszańskiemu przez wiele lat. Jak łatwo można się domyślić, również ją poruszyła niespodziewana decyzja stacji. Na swoim Instagramie dodała zdjęcie z Sopotu, a w opisie napisała, że potrzebuje odpoczynku.

I wydech... Bardzo, bardzo już potrzebuję. Dzisiaj nie jest dobry dzień.

W komentarzach zaczęły się pojawiać pytania od fanów.

No dlaczego wyrzucili z "Pytania na śniadanie" naszego Miśka Olszańskiego?
On był też mój trochę... - odpowiedziała Zamachowska.

Zobacz również, jak Anna Popek komentuje wywiad Olszańskiego z Kaczyńskim:

KB

Więcej o:
Komentarze (157)
Michał Olszański zwolniony z "Pytania na śniadanie". TVP komentuje, Monika Zamachowska też
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: una

  Oceniono 130 razy 112

  Za chwilę Zamachowskiej się w podobny sposób pozbędą. Oberwie za męża , który wcielił się w role Rydzyka w filmie Vegi "Polityka" . Wtedy również wydadzą oświadczenie ,ze PŚ jest najpopularniejszym programem śniadaniowym i widzowie oczekują wymiany prowadzących na młodsze pokolenie. Srały muchy będzie wiosna... Oni mają ludzi za skrajnych imbecylów !

 • pysio62

  Oceniono 94 razy 80

  Na razie tylko zwalniaja z pracy, pozniej beda zakazywac pracy w ogole, nastepnym etapem dla niepokornych beda wiezienia i obozy pracy, a w Korei Polnocnej to takie elementy sie po prostu liukwiduje.

 • pieknyinaczej

  Oceniono 94 razy 74

  Ja tam czekam kiedy to PNŚ zacznie się od słów - niech będzie pochwalona Maryja zawsze dziewica - szczęść boże drodzy wierni

 • hubert.fun

  Oceniono 78 razy 70

  Powinni oficjalnie przywrócić PRL, różnic z poprzednim systemem coraz mniej.

 • muzoman

  Oceniono 77 razy 69

  Naraził się Panu i Władcy, strasznie się naraził.

 • Gość: Dama

  Oceniono 71 razy 67

  Misiek mając syna gay'a naraził się już dawno temu, ale teraz przyszedł dobry moment. Bardzo go lubię jako dobrego człowieka kochającego zwierzęta i ludzi. Wszystkiego najlepszego życzę Panu Michałowi i oby ułożyło się wszystko po Pana myśli.

 • kociba

  Oceniono 66 razy 62

  Mówiąc szczerze on sam powinien wypisać się z tego programu TVP kilka lat wcześniej

 • mcguirre

  Oceniono 64 razy 54

  No to dla Zamachowskiej pewnie już też papier gotowy. Władza nie wybaczy jej ostatniej roli Mumina. Pewnie wytyczne przyszły z samej góry, toruńskiej góry.

 • biesczad1

  Oceniono 52 razy 46

  Za chwilę wybory: reżimowa nie potrzebuje żołnierzy, którzy się wahają - kto nie z nami, ten przeciwko nam!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX