Agata z "Rolnika..." spędza urlop z innymi uczestniczkami programu. Spotkały się z rolnikiem z poprzedniej edycji. Internauci: Super ekipa

Agata Rusak, która pojawiła się w 5. edycji programu "Rolnik szuka żony", przebywa na urlopie. Razem z koleżankami z planu odwiedziły rolnika Zbyszka, który pojawił się w poprzedniej edycji.

Wszystko wskazywało na to, że w 5. edycji programu "Rolnik szuka żony" kolejni uczestnicy znaleźli miłość. Łukasz od pierwszego wejrzenia zakochał się w Agacie, której nawet oświadczył się przed kamerami. Niestety, nie doszło do ich ślubu. I choć oficjalnie tego nie ogłosili, to wiadomo, że nie są już razem. Kobieta jednak pogodziła się z tą sytuacją i już pozbierała się po ich rozstaniu, a niedawno udała się na zasłużony urlop.

"Rolnik szuka żony". Zobacz pary, które przetrwały:

"Rolnik szuka żony". Agata odwiedziła Zbyszka z 4. edycji

Agata na Instagramie na bieżąco informuje swoich fanów, jak spędza czas. Nie tylko zwiedza, lecz także zdecydowała się odwiedzić innych uczestników z programu TVP1. Spotkała się z Janem z 5. edycji i Zbyszkiem, który szukał miłości w poprzednim sezonie. Co więcej, podczas spotkania z tym drugim, towarzyszyły jej koleżanki z planu.

Rywalki rolnika znowu razem - napisała pod wspólnym zdjęciem na Instagramie.

W domu rolnika oprócz niej pojawiła się także Iwona, która tak jak i ona walczyła o serce Łukasza (przypomnijmy, że ten podziękował jej za udział w programie) oraz Dorota, która też napisała do niego list, ale odpadła na początku programu. Taki skład bardzo spodobał się fanom programu, którzy śledzą profil Agaty:

Fajna ekipa.
Mój ulubiony rolnik!
Miło zobaczyć was razem. Życzymy szczęścia - komentują.

Dodała też zdjęcie, na którym pozują we trzy. Dziewczyny wzniosły toast za "za to co miało być, a nie ma". My mocno trzymamy kciuki za nich wszystkich, żeby trafili na prawdziwą miłość.

AW

Więcej o:
Komentarze (33)
"Rolnika szuka żony". Agata spędza urlop z innymi uczestniczkami programu. Odwiedziły rolnika z poprzedniej edycji. Internauci: Super ekipa
Zaloguj się
 • Gość: Babcia

  Oceniono 11 razy 7

  Brawo dziewczyny bawcie się dobrze ,co było minęło fajna przygoda z telewizją teraz fajne spotkanie i tak trzymajcie .Na pewno spotkacie kogoś wartościowego i jesteście o jedno doświadczenie bogatsze. .

 • Gość: gość

  Oceniono 2 razy 2

  wszędzie wyłażą Bardowscy, ogarnijcie się ludzie, znamy Was z programu, ale nie znaczy że na każdej stronie sa foty,ani nas to nie ziębi, ani grzeje, tylko nie należy przesadzać ze swoim wizerunkiem.

 • Gość: Gość2019

  Oceniono 2 razy 2

  Czy oni mają takie parcie na szkło, czy to ktoś w Pudelku na siłę o tych uczestnikach przypomina?

 • Gość: Yyy

  Oceniono 14 razy 2

  Uroda nie powala

 • Gość: Hania

  Oceniono 4 razy 2

  Rywalki? To gdzie paulina, zreszta tylko ta blondi z nia była, ta w srodku to raczej nie przypomina pięknej Pauliny

 • Gość: hj

  Oceniono 12 razy 2

  Wyczula piniądz, popatrzcie jaka chałupę ma Zysio w prównaniu do łukasza, no i alimentów nie ma ;) I koleżaneczki nawet sprowadza już , szybka jest.

 • Gość: Wollna

  Oceniono 6 razy 2

  Ewidentnie szuka bogatego chlopa, i po co byly te deklzracje, zeLukasz to ten na cale zycie i wzorowy ojciec dla jej dzieci.

 • Gość: Weronika

  Oceniono 1 raz 1

  Gdyby faktycznie Paula tam się pojawiła to te leniwe lansiarki dawno wiały by gdzie pieprz rośnie co za prostaczki

 • Gość: Saba

  Oceniono 5 razy 1

  Masakra kobiety bez klasy pokazaly sie juz w5 edycji nie wypalilo I do roboty prosze baby koniec z Suzanne przygod.Do celebrytow duzo WAM brakuje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX