Małgorzata Rozenek chwali się zdjęciami z wakacji. Jeden szczegół umknął jej uwadze. Ale nie nam!

Małgorzata Rozenek w dalszym ciągu przebywa na wakacjach i na bieżąco dzieli się nowymi zdjęciami z pięknych miejsc. Jednak na jednym z nich nie zauważyła zabawnego szczegółu.

Małgorzata Rozenek wciąż przebywa na luksusowych wakacjach we Francji. Wybrała się na nie z całą rodziną oraz... z psami. Na swoim Instagramie (bardzo) często publikuje zdjęcia w skąpych stylizacjach i na dmuchanych materacach. Tak jak i sama celebrytka, były one perfekcyjne. Aż do teraz.

Zobacz również, jak Małgorzata Rozenek spada z dmuchanego jednorożca:

Małgorzata Rozenek chwali się zdjęciami z wakacji

Celebrytka dodała kolejne zdjęcia ze swojego urlopu. Widzimy na nich opaloną Rozenek w krótkich spodenkach i sportowym staniku, który delikatnie podkreślił jej wdzięki. W opisie fotografii nawiązała do porannego ruchu z jej ukochanymi pieskami.

Wystarczy mała górka pod domem, murek i pół godz czasu. Poranny rozruch, a w nagrodę powitanie przez #gangmajdana i poznanie imponującego psa sąsiadów. Teraz to już można tylko leżeć i to bez wyrzutów sumienia. Wspaniałej niedzieli, kochani.

Na jednym z ujęć, Małgosia pozuje razem ze swoimi psami. Jak się okazało, nawet "Perfekcyjna" nie zauważyła na nim mistrza drugiego planu. Wystarczy się przyjrzeć, a tuż za murkiem zobaczycie... wystającą głowę jednego z jej synów. Chyba był ciekawy, czy mama skończyła już pozować przed obiektywem i czy mogą już wrócić do hotelu.

Rozpoznajecie który to syn Małgosi? Stanisław, a może Tadeusz?

KB

Więcej o:
Komentarze (43)
Małgorzata Rozenek chwali się zdjęciami z wakacji. Jeden szczegół umknął jej uwadze, ale nam nie!
Zaloguj się
 • Gość: Małgonia

  Oceniono 61 razy 55

  Rzygać juz się chce.

 • Gość: Malgonia

  Oceniono 55 razy 49

  Nie wyobrażam sonie jechać na wakacje i większość czasu stylizować się, pozować do zdjęć...dla mnie to poziom sześcio latka. Naprawdę to robi się żenujące

 • felicjan.dulski

  Oceniono 29 razy 25

  Jak się gdzieś baba przyplącze, to z całym majdanem.

 • Gość: Oo

  Oceniono 27 razy 19

  Stara prukwa

 • dioskorides

  Oceniono 16 razy 14

  Znowu Rozenek? Ile wam jej agenci zapłacili za lans?

 • olal.bana.gw

  Oceniono 26 razy 14

  Bosz, tyle kasy wtopione w botoks i takie plaskie cycki.Jak cos od urodzenia jest wpadniete to nawet plastik tego nie uratuje.
  I jeszcze ta zapadnieta i zapyziala cjpa. Moze doopsko prukwy da sie uratowac wlewka z betonu tylko ze wtedy Radzio Majdana nie zaparkuje.
  Jak by nie patrzec raszpla sie skonczyla. Tylko czlonkostwo w radyju z ryjem jej pozostalo. Amen.

 • catches

  Oceniono 18 razy 12

  Kiedyś widziałem urywek reklamy programu. W roli głównej rodzynek i jej słowa ja nigdzie nie pójdę "go" i radziu też nie pójdzie "go". Radzia jeszcze strawię ale rodzynek niech idzie go w chj i nie chcę jej więcej widzieć !!!

 • Gość: Marta

  Oceniono 12 razy 10

  Zenada to ona na wakacjach czy na sesjach byle by tylko lajki łapać na ig żałosne

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX