Małgorzata Socha pochwaliła się wakacyjnym zdjęciem bez makijażu. Fani oniemieli na jej widok. "Naturalna piękność". To prawda

Małgorzata Socha wybrała się na wakacje nad polskie morze. Pochwaliła się zdjęciem bez makijażu, a jej fani jednogłośnie stwierdzili, że w naturalnej wersji zachwyca najbardziej.

Małgorzata Socha należy do grona tych gwiazd, które bez problemu są w stanie pokazać się fanom w naturalnej wersji. Tak też uczyniła teraz. Efekt? Internauci są pod wrażeniem. Uważają nawet, że bez makijażu wygląda lepiej. 

Małgorzata Socha pokazała się bez makijażu

Socha przebywa obecnie na wakacjach nad polskim morzem. Prawdopodobnie jest to Darłówko. Na Instagramie zapewniła fanom obszerną relację z urlopu. Mogliśmy podziwiać między innymi poranny trening Małgosi, jej dzieci bawiące się w piasku, ale także i samą aktorkę w naturalnej wersji. Socha opublikowała zdjęcie, na którym jest bez makijażu i tym samym wprawiła w zachwyt internautów. Nas zresztą też. 

Pod zdjęciem pojawiła się masa komplementów pod adresem aktorki. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że aktorka jest po prostu naturalną pięknością i żaden makijaż nie jest jej potrzebny. 

Pięknie i naturalnie.
Ale ładnie!
Ja chyba Ciebie taką naturalną, z rozwianym włosem najbardziej lubię oglądać - czytamy.

Oj, tak... Małgosia wygląda pięknie. I brawa też za odwagę, bowiem nie wszystkie nasze gwiazdy chciałaby pokazać się bez makijażu nawet na Instagramie. Socha jednak nie ma z tym problemu. Super!

DH

Więcej o:
Komentarze (20)
Małgorzata Socha pochwaliła się wakacyjnym zdjęciem bez makijażu. Fani oniemieli na jej widok. "Naturalna piękność". To prawda!
Zaloguj się
 • Gość: All

  Oceniono 8 razy 6

  Bardzo cenie Małgosię za Jej fajne podejscie do życia-urodziła trójkę dzieci w dość krótkim czasie Pogodna,uśmiechnięta chociaż tez i zmęczona Pracuje To jakim się jest człowiekiem widać na twarzy! Szacunek dla Niej-dzieci szybko rosną,a mama będzie miała czas „rozwinąć skrzydła”

 • Gość: Ola

  Oceniono 13 razy 5

  Jest ładna i dobrze wygląda na swój wiek. Jestem jej rówieśnica i niestety widzę,że czas jest nieubłagany. Ale z tą pięknościa to przesada.

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz 1

  Nie przesadzajcie , zwykła ładna kobieta!!! Gdyby nie makijaż nic ciekawego !

 • Gość: dc

  Oceniono 1 raz 1

  zabobon i tyle

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Ten salon ,który reklamuje jest do niczego ,na jeden fotel czekam miesiąc.

 • Gość: beti beti

  Oceniono 1 raz 1

  Ratujmy Zwierzaki.pI sms AZYL 75480

 • Gość: Agata

  0

  Ładna i mądra kobieta

 • Gość: Magda

  0

  Moja ulubiona aktorka komediowa, ładna jest

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX