Agnieszka Hyży wstrząśnięta śmiercią pięcioletniego Dawidka. Poruszające słowa dziennikarki: Serce rozpada mi się na milion kawałków

Całą Polskę poruszyła tragiczna informacja o odnalezieniu ciała 5-letniego Dawida Żukowskiego. Sprawę postanowiła skomentować prezenterka telewizyjna, Agnieszka Hyży.

Dawid Żukowski zaginął 10 lipca. Tego dnia, 5-letnim chłopcem opiekował się jego ojciec, który miał odwieźć go do matki do Warszawy. Wieczorem na torach kolejowych odnaleziono ciało mężczyzny, a mały Dawid został uznany za zaginionego. Po dziesięciu dniach poszukiwań, rzecznik policji przekazał w oficjalnym oświadczeniu, że policjanci najprawdopodobniej znaleźli ciało 5-letniego Dawida Żukowskiego. Na ostateczne potwierdzenie trzeba jednak poczekać do momentu okazania zwłok chłopca matce i zakończenia wszystkich czynności proceduralnych. 

Agnieszka Hyży poruszona śmiercią Dawida Żukowskiego

Głos w sprawie postanowiła zabrać dziennikarka i prezenterka telewizyjna Agnieszka Hyży. Na Instagramie dodała zdjęcie chłopca oraz długi i bardzo poruszający komentarz. Przyznała, że od samego początku na bieżąco śledziła tę sprawę i ciężko jej zrozumieć brak odpowiedzialności dorosłych ludzi.

Od 10 dni codziennie, kilka razy dziennie, nawet, gdy nie było mnie w Polsce, sprawdzałam i szukałam nowych informacji w tej sprawie... Od pierwszych chwil byłam poruszona informacją o zaginięciu Dawida i okolicznościach z tym związanych. Rozstanie rodziców, dochodzenie swoich praw i w tym wszystkim... dziecko. Nikt nigdy nie wie, co dzieje się w domu, jak wygląda relacja między ludźmi, ale serce rozpada mi się na milion kawałków, jak sobie pomyślę, że dziecko płaci za błędy, frustracje, brak odpowiedzialności dorosłych. Chłopiec niemalże w wieku naszych dzieci...

Agnieszka nawiązała również do swojej sytuacji życiowej. Prezenterka jest związana z Grzegorzem Hyży, który z poprzedniego małżeństwa ma dwójkę dzieci. Agnieszka również ma córeczkę ze związku z producentem telewizyjnym, Mikołajem Witem.

Wiem doskonale, jak trudne bywa ułożenie i stworzenie na nowo roli rodzica w niepełnej rodzinie i mimo tego nie potrafię pojąć, dlaczego tak musiało się stać. Smutny dzień, smutna refleksja. Do przemyślenia dla nas. Dla innych została już tylko CISZA.

KB

Więcej o:
Komentarze (34)
Agnieszka Hyży wstrząśnięta śmiercią Dawida Żukowskiego. Poruszające słowa dziennikarki: Serce rozpada mi się na milion kawałków
Zaloguj się
 • Gość: Ann

  Oceniono 29 razy 21

  Dajcie spokój z tym biednym dzieckiem. Szukacie sensacji na jego śmierci. Obrzydliwe. A tak na marginesie,serce na milion kawałków mogło rozpaść się tylko matce i najbliższej rodzinie. Nie szafujmy słowami. To,że komuś jest smutno i przykro po śmierci obcego dziecka to raczej normalne. Ale po co zaraz te wielkie słowa,które zupełnie nie są prawdziwe w tej sytuacji??. Za miesiąc nie będziesz już pani Hyży pamiętala o tym chłopcu.

 • Gość: Pivoni

  Oceniono 15 razy 9

  Już celebrytów zaczęło swój perfidny lans...nawet na śmierci małego dziecka....widzę jeden za drugim...wstyd

 • Gość: Viki

  Oceniono 10 razy 8

  70 procent zwykłych ludzi choruje ale nie chodzi do psychiatry i nie są zdiagnozowani.Niestety.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 17 razy 7

  Każdy jest wstrząśnięty wielka pani Hyzy wielce zabłysnęła ...Niech Pani się ogarnie pani HYŻY

 • Gość: monika

  Oceniono 9 razy 5

  Czasem milczenie jest dużo bardziej trafione niż komentarze niektórych osób szczególnie w takiej sytuacji. Fałszywa wrażliwość

 • Gość: żenada

  Oceniono 10 razy 4

  Celebryckie hieny nie odpuszczą żadnego tematu na którym mogłyby się medialnie polansować.

 • Gość: uuu

  Oceniono 10 razy 4

  Jest to okropne co ojciec zrobil dziecku brak slow, Pani Hyzy jest napewni przykro tak jak wszystkim ale niech pomysli nad soba.

 • Gość: Aga

  Oceniono 4 razy 2

  Sama bardzo przeżyłam tą tragedię. Nie mogłam spać i wielokrotnie łzy same napływają do oczu...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX