Sylwia z "Gogglebox" nie planuje drugiego dziecka. Fani dopytują: A co, jeśli jednak będziesz w ciąży? Słowa celebrytki mogą nieco zaskoczyć

Sylwia Bomba podczas Q&A na Instagramie zdradziła, że nie chce mieć drugiego dziecka. Internauci zapytali więc, co będzie, jeśli druga ciąża jednak jej się przytrafi. Celebrytka zapewnia, że nie ma po prostu takiej możliwości.

Sylwia Bomba zyskała sławę za sprawą programu telewizji TTV "Gogglebox. Przez telewizorem". Szybko stała się też aktywna w mediach społecznościowych, dzięki czemu jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 400 tysięcy użytkowników. Całkiem niedawno, bo na początku grudnia, Sylwia po raz pierwszy została też mamą. Od tamtej pory chętnie wypowiada się na temat macierzyństwa, a przede wszystkim na temat swojej córki Antosi. Ostatnio poprosiła swoich fanów na Instagramie o zadawanie pytań, a jednym z nich okazało się to o drugie potomstwo. 

Sylwia Bomba z "Gogglebox" o drugim dziecku

Internauta zapytał Sylwię, czy chciałaby mieć drugie potomstwo. Sylwia przyznała, że nie. Od dziecka marzyła bowiem, by w przyszłości mieć jedno dziecko. Tak też się stało i nie chce tego zmieniać. Drugie pytanie brzmiało więc następująco: 

Co byś zrobiła, gdyby się okazało, że jesteś w drugiej ciąży? 

Odpowiedź Sylwii może niektórych zaskoczyć. Sylwia bowiem przyznała, że nie ma takiej możliwości, aby była po raz kolejny w ciąży. 

Zadbałam o wszystko. Lubię być panią własnego losu, natomiast, gdyby się okazało, że jestem, to bym urodziła dzidzię, ale nie będę - przyznała.

A więc wiele wskazuje na to, że Antosia nie doczeka się rodzeństwa. Ale kto wie, kto wie, może Sylwia jeszcze zmieni w tej kwestii zdanie. Pamiętajmy, że to jednak wyłącznie jej decyzja. 

DH

Więcej o:
Komentarze (26)
Sylwia z "Gogglebox" nie planuje drugiego dziecka. Fani dopytują: A co, jeśli jednak będziesz w ciąży? Słowa celebrytki mogą nieco zaskoczyć
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: jhl

  Oceniono 26 razy 22

  Sa sposoby żeby nie zajść w ciaze jak sie nie chce,, kto zadaje takie durne pytania?

 • Gość: Matka 2 synów

  Oceniono 21 razy 15

  Super że porusza temat ludzie zacznijmy myśleć o antykoncepcji poważnie jeśli nie chcemy mieć więcej potomstwa

 • Gość: Ryu

  Oceniono 20 razy 14

  Madra kobieta. Umiar we wszystkim

 • mm0427

  Oceniono 14 razy 12

  No tak w Pl utrwala się przeświadczenie, że ciąża jest "od Boga" a nie, że jest wynikiem konkretnych działań lub braku działań (np. zabezpieczania się) dwojga najczęściej dorosłych ludzi ;).
  Nie chcesz mieć wpadki? Zabezpieczaj się. Szczególnie faceci powinni sobie to przyswoić.

 • Gość: Pola

  Oceniono 20 razy 12

  Brawo. A nie jak inkubator,kilkoro dzieci i siedzenie w pieluchach pol zycia...

 • Gość: jo

  Oceniono 12 razy 6

  Już kompletnie nie macie o czym pisać? Czy jakaś Bomba chce, czy nie chce mieć dziecko?

 • Gość: Da

  Oceniono 17 razy 5

  Bo szkoda zycia i ciala na kilka porodow, pologow itp.

 • Gość: Pig

  Oceniono 13 razy 3

  I slusznie ma ladna figure i nie az tyle roboty przy jednym malcu.

 • Gość: Wollna

  Oceniono 2 razy 2

  Chirurg plastyczny niemalo sie napracowal zeby wygladala tak jak wyglada.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX