Anita ze "ŚOPW" pochwaliła się prezentem od męża. Kwiaty, biżuteria? Nic z tych rzeczy. Adrian się wykosztował. "Oj, chyba kocha"

Anita Szydłowska, znana za sprawą programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", pochwaliła się prezentem od męża. Okazuje się, że Adrian kupił ukochanej... samochód.

Anita Szydłowska oraz Adrian Szymaniak poznali się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". I choć większość par, które zostały dobrane w show przez ekspertów, się rozstała, to im jednak się udało. Nadal są razem, a co więcej, niedawno zostali rodzicami. Swoim szczęściem dzielą się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zwłaszcza Anita jest w sieci bardzo aktywna. Teraz pochwaliła się nawet prezentem, jaki sprawił jej Adrian. Troszeczkę zazdrościmy!

"ŚOPW". Anita pochwaliła się prezentem od Adriana

Anita opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym uradowana pozuje przy samochodzie. I to właśnie nowe autko okazało się prezentem od Adriana. Ten mężczyzna wie, jak uszczęśliwić swoją żonę. Anita dodała też, że nie jest to nowy samochód prosto z salonu, ale jej i tak się podoba. 

To jest radość. Mam swój pierwszy samochód w życiu, w dodatku prezent od męża. Chyba każdy pamięta swoją pierwszą brykę i wspomina przygody z nią związane. Ja zawsze myślałam, że moje autko będzie malutkie, a to jest duże, rodzinne, wygodne - tak, aby pomieściło bez problemów wózek, wiele bagaży, a w środku fotelik.  To nie jest najnowszy model prosto z salonu, ale jak na początek dla mnie idealne. Adrian twierdzi, że prowadzę całkiem dobrze, ale na wszelki wypadek uważajcie na drogach - napisała Anita.

No cóż, nie pozostaje nam nic innego, jak po prostu życzyć szerokiej drogi. Podobnie zrobili też internauci: 

Gratulacje, powodzenia na drodze. 
Super! Szerokości na drodze. Wspaniały prezent. 
Oj, Adrian chyba kocha.

Kocha na pewno!

DH

Więcej o:
Komentarze (37)
Anita ze "ŚOPW" pochwaliła się prezentem od męża. Kwiaty, biżuteria? Nic z tych rzeczy. Adrian się wykosztował. "Oj, chyba kocha"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: szczery

  Oceniono 15 razy 7

  Parka atencjuszy. Sztuczni jak świecidełka z odpustowego straganu.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 14 razy 6

  Denna parka do porzygu🤦🏼

 • Gość: Gosia

  Oceniono 7 razy 5

  Oj na pewno kocha :) Ja od meża dostałam na urodziny bukiet różowych róż z poczty kwiatowej i książkę z dedykacja. Moze skromniejszy prezent ale też wiem, że wiele dla niego znaczę

 • Gość: mix

  Oceniono 10 razy 4

  Pamiętam tę parę z ŚOPW, ale mam wrażenie, że to są zupełnie inne osoby. On ma inne ciało, ona zupełnie inną twarz. Jej usta rosną odwrotnie proporcjonalnie do jego brzucha. Wstrzykuje sobie jego tłuszcz?

 • Gość: Kama

  Oceniono 6 razy 4

  Pierwsze auto jest zawsze tym najlepszym!

 • Gość: gosc

  Oceniono 6 razy 4

  Cóż Pani Anita nie wygląda na kobietę którą zachwyci byle co, chcąc mieć taka babkę przy sobie trzeba się wykosztowywać

 • Gość: Ola

  Oceniono 8 razy 4

  A gdzie czerwona kokarda???? Król Życia w TTV z kokardą dla kochasia dawał, geje są bardziej romantyczni jednak , mówcie co chcecie

 • Gość: Ewelina

  Oceniono 4 razy 4

  Ja miałam też pierwszy od męża, ale w spadku bo kupił sobie lepszy, to dla mnie ten stary na dojechanie ;) Szerokości, większe bezpieczniejsze przy stłuczkach, ale gorsze do parkowania

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX