Weronika Rosati pokazała kadr z najnowszego filmu. Zagrała u boku gwiazdy Hollywood. Fani: "Wspaniałe osiągnięcie"

Weronika Rosati pochwaliła się na Instagramie kadrem z najnowszego filmu, w którym zagrała. U jej boku wystąpił znany hollywoodzki aktor.

Weronika Rosati zagrała w filmie "Znajdę Cię” w reżyserii Marthy Coolidge. Kilka dni temu odbyła się europejska premiera w Taorminie we Włoszech na wielkim święcie kina, festiwalu "Taormina Film Fest". Rosati pojawiła się tam m.in. z Małgorzatą Kożuchowską i obie panie dumnie prezentowały się na czerwonym dywanie.

Zobacz również, co powiedziała nam Weronika Rosati na prezentacji ramówki TVN

Weronika Rosati zagrała u boku hollywoodzkiego aktora

Weronika Rosati pochwaliła się na swoim Instagramie kadrem z filmu "Znajdę Cię". Okazało się, że aktorka zagrała u boku Stellana Skarsgarda znanego z takich produkcji jak "Mamma Mia!", "Buntownik z wyboru" czy "Czarnobyl". Na zdjęciu, które dodała Rosati widzimy scenę wytwornego balu. Weronika ubrana jest w długą, wzorzystą suknię, a w dłoni trzyma długiego papierosa. Skarsgard natomiast popija drinka w eleganckim smokingu. Obserwatorzy aktorki pogratulowali jej zagrania u boku tak znanej gwiazdy.

Wspaniałe osiągnięcie - gratuluję!
Jestem z Ciebie taka dumna!
Ooo genialnie!

Wybierzecie się do kina, aby zobaczyć, jak Rosati gra u boku Skarsgarda?

KB

Więcej o:
Komentarze (57)
Weronika Rosati pokazała kadr z najnowszego filmu. Zagrała u boku hollywoodzkiego aktora. Fani: "Wspaniałe osiągnięcie"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ciekawa

  Oceniono 26 razy 22

  Zagrała główną rolę czy tylkow jednej scenie z której jest kadr?

 • Gość: k

  Oceniono 15 razy 15

  Niech Rosatka nie przesadza z tą swoją karierą hollywoodzką, bo to film według scenariusza polskiej poetki i scenarzystki Bożeny Intrator, jest o Polsce i kręcony był w Polsce, w Krakowie i Łodzi, robiony w dużej mierze przez polską ekipe z muzyką Jana A. P. Kaczmarka, ze scenografią Marka Dobrowolskiego i kostiumami Elżbiety Radke i z całą plejadą polskich aktorów. Gra ich tam około 30. i nie wiem dlaczego nikt z nich nie sika po majtach, tylko rosati:)))) Głowne role graja amerykanie, polscy aktorzy w większosci robia za tło, czyli jak zwykle opowieści Rosati o jej sukcesach, trzeba dzielić, na pół, potem jeszcze raz na pół, potem jeszcze raz..., i z tego co zostanie coś tam będzie prawdą.to

 • Gość: Gosc

  Oceniono 15 razy 15

  Werka jak zwykle narobi szumu udziałem w zagranicznych produkcjach, a potem się okazuje, że z lupą ciężko ją wypatrzeć w tym filmie, bo gra:
  1. Klamkę do drzwi.
  2. Zasłonę prysznicową w łazience.
  3. Kran w zlewie kuchennym.

 • Gość: gosc

  Oceniono 15 razy 15

  Przypuszczam, że jest to jej JEDYNA scena w tym filmie. Rosati lubi się chwalić, że zagrała OBOK jakiejś gwiazdy, a tak naprawdę robi za element dekoracji (i niech przestanie się tak retuszować, bo wszyscy wiedzą, że ma strasznie zniszczoną twarz !)

 • Gość: gosc

  Oceniono 14 razy 14

  Film dofinansowany z PISF i nakręcony w Polsce w zamian Amerykanie musieli zatrudnić polskich aktorów i członków ekipy, więc jaki niby sukces ?! A Rosati z Kożuchowską w Taorminie to się tylko skompromitowały, reżyserka i inni w codziennych ubraniach, a te wystrojone jak na Oscary.

 • Gość: dawid

  Oceniono 17 razy 13

  Nie znam drugiej aktorki, która byłaby tak pełna zachwytu sama nad sobą.
  Na pewno nie będę oglądać, nie cierpię Rosati.
  Dla mnie słaba aktorka i okropny człowiek (tylko ja,mi, mnie_ uważa się za pępek świata) po trupach do celu i pieniędzy.

 • Gość: Como

  Oceniono 14 razy 12

  Tam połowa polskich aktoreczek i aktorzyn zagrało...Braciak,Zakościelny, Kożuchowska itd...po minucie. ..ale ....zagrali.Średnia na filmweb.pI 5/10....no sukces że hej...rosati pewnie jako statystka...ale przynajmniej jej nie wycieli

 • Gość: Gosc

  Oceniono 16 razy 10

  Co ona ma ostatnio z tą konturówką do ust? Widać, że ordynarnie obrysowuje skórę na kolor warg i wygląda jak stara niedowidząca lampucera, która nie potrafi równą pociągnąć kredką. 😂

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX