Kasia Burzyńska dwa tygodnie temu urodziła. Teraz chwali się... płaskim brzuchem. "Trochę poszpanuję". Fani pod wrażeniem, my także

Katarzyna Burzyńska niedawno po raz drugi została mamą. Powrót do formy sprzed ciąży trwał w jej przypadku zaledwie dwa tygodnie. Jej sylwetka już dziś zachwyca!

Katarzyna Burzyńskapod koniec czerwca urodziła. Wówczas na świat przyszło drugie dziecko dziennikarki, córka Józefina. I choć od tamtej pory minęło zaledwie dwa i pół tygodnia, to okazuje się, że Kasia już może pochwalić się nienaganną sylwetką. Jak ona to zrobiła? 

Kasia Burzyńska chwali się figurą po ciąży

Dziennikarka zamieściła na swoim Instagramie kilka zdjęć, na których możemy podziwiać jej płaski brzuch. Musimy przyznać, że robi wrażenie. Zwłaszcza ze względu na fakt, że od porodu minęło tak mało czasu. Po ciąży po prostu nie ma śladu. 

Jeszcze tydzień temu przepuszczano mnie w kolejkach i ustępowano miejsca w tramwaju, sądząc, że jestem w ciąży, więc trochę poszpanuję, ok? - napisała Burzyńska. 

Oj, zdecydowanie taką figurą można się chwalić. Komentarze fanów? Pełne podziwu. 

Jesteś stworzona do rodzenia dzieci! Pięknie wyglądasz.
Super! Brawo! 
Wow, cudnie. Jestem pod wrażeniem - czytamy.

Musimy się zgodzić. Kasia Burzyńska wygląda fenomenalnie! Zazdrościmy i podziwiamy.

DH

Więcej o:
Komentarze (29)
Kasia Burzyńska dwa tygodnie temu urodziła. Teraz chwali się... płaskim brzuchem. "Trochę poszpanuję". Fani pod wrażeniem, my także
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: dawidof

  Oceniono 23 razy 21

  a kim ona jest? Uroda dla koneserow, wylacznie dla koneserow ..

 • Gość: matka

  Oceniono 19 razy 17

  Czekam na zdjęcie 2h po porodzie -> wygląda jakby nigdy nie była w ciąży! Która da radę?

 • Gość: jajjja

  Oceniono 15 razy 15

  jakie te baby głupie , kto je stworzył? brzydka jak noc listopodowa

 • Gość: Taka prawda

  Oceniono 17 razy 15

  Czy one wszystkie muszą wstawiać te nudne zdjęcia do sieci jakby każdy na to czekał. I jeszcze te infantyle komentarze! Kiedy to się skończy ?

 • Gość: S

  Oceniono 15 razy 13

  Dlaczego Meghan Markle może wyglądać jak kobieta która niedawno urodziła dziecko i nadal być elegancką i piękną, a w Polsce każda byle showbiznesowa ”selebriti” musi udowadniać jak szybko wróciła do formy??? To jest nienormalne i wbrew naturze przestańcie forsować takie wzorce bo to jest chore!!!!

 • Gość: Vcc

  Oceniono 13 razy 13

  Znowu te perfekcyjne ciała po ciąży. Ludzie, prawdziwe życie tak nie wygląda! To tylko wpędzanie innych kobiet w kompleksy, a nie jakieś szpanowanie!

 • Gość: miki

  Oceniono 8 razy 8

  Jak się ma chłopięcą sylwetkę z natury to żadne osiągnięcie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX