Małgorzata Rozenek w basenie siedzi okrakiem na Majdanie. Bawią się świetnie, a zdjęcie chyba znowu robił syn "Perfekcyjnej"

Małgorzata Rozenek znów zaskakuje odważnymi zdjęciami z wakacji. Tym razem nie pozuje topless, ale w dwuznacznej pozycji.

Małgorzata Rozenek razem z dziećmi i Radosławem Majdanem wypoczywa na wakacjach we Francji. Na Instagramie "Perfekcyjnej" pojawiają się kolejne zdjęcia z wypoczynku. Ostatnio fanów prowadzącej "Projekt Lady" zelektryzowała fotografia, na której celebrytka pozuje topless. Pojawiły się pytania o to, czy zdjęcie zrobił jej syn. Teraz sytuacja znów się powtarza, a Rozenek pokazuje coraz odważniejsze ujęcia. 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w odważnych pozycjach

Małgorzata Rozenek pochwaliła się zdjęciami, na których w basenie pozuje z Radosławem Majdanem. Uwagę przyciągają zwłaszcza te ujęcia, na którym "Perfekcyjna" w bikini siedzi okrakiem na swoim ukochanym. 

Szczęśliwie ludzie - podpisała hasztagami zdjęcia Rozenek. 

Małgorzata Rozenek na wakacjach. Fani komentują

Same fotografie spodobały się internautom. W komentarzach nie zabrakło więc uwag, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wyglądają na szczęśliwych. Pojawiły się jednak też pytania, o to, kto jest autorem zdjęć. Czyżby jeden z synów "Perfekcyjnej"?

Pysiula w akcji. 
A gdzie jednorożec? 
I znów w wodzie. A kto robił zdjęcie? - dopytywali internauci. 

Być może Małgorzata Rozenek powinna pomyśleć o podpisywaniu zdjęć, tak by widoczny był autor fotografii. W ten sposób z pewnością zaspokoi ciekawość swoich fanów. 

AG 

Więcej o:
Komentarze (93)
Małgorzata Rozenek w basenie siedzi okrakiem na Majdanie. Bawią się świetnie, a zdjęcie chyba znowu robił syn "Perfekcyjnej"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Widz

  Oceniono 25 razy 21

  Są na wakacjach, super, chcą pochwalić się całemu światu, super, ale czy nie można wstawić normalnych zdjęć? Pani która uczy młode dziewczyny dobrego wychowania, sama zachowuje się jak one wystawiając takie zdjęcia na forum publicznym, poprostu żenada

 • B P

  Oceniono 13 razy 13

  Kiedy ci ludzie są zwyczajnie sabą? Bez gapienia się w obiektyw,, robienia minek, dziobków, wypinania, napinania itp. Jacy są bez tego wszystkiego?To wyjątkowo sztuczna rodzina bo i dzieci w te gierki wyciągnęli.
  Nie wzbudzają sympatii.

 • Gość: gosc

  Oceniono 18 razy 12

  Brzydzę się jej.
  Robi pieniądze na hejcie, celowe zachowanie, strasznie nie tyle wulgarna co po prostu budzaca obrzydzenie

 • majacywszystkogdzies

  Oceniono 12 razy 10

  Pajace dwa.

 • Gość: ccc

  Oceniono 12 razy 10

  Czy ona jest normalna ? Czy to może menopauza jej szkodzi na głowę ....

 • Gość: Melania

  Oceniono 10 razy 10

  Naprawdę ? Zdjęcie stołu zrobili żeby widać było ze jedzą ostrygi? . Gośka pusty talerz a na tacy ostrygi które się je przed podstawowym daniem wystawiła na pokaz ?
  Naprawdę aż tak ? Co za poziom no no

 • Gość: Konfitura

  Oceniono 9 razy 9

  Dom wariatów . I to prymitywnych wariatów . Idę stad bo nie chcę żeby mnie tu ktoś widział

 • Gość: PUNIJA

  Oceniono 10 razy 8

  SYN JEST NA POL ETACIE OD ROBIENIA ZENUJACYCH ZDJEC .

 • Gość: Glon

  Oceniono 10 razy 8

  Robia co moga, zeby zarobic pieniadze, jak klauny. Deformuja swoje ciala, przyklejaja... Smutne to.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX