Doda znów chwali się ilorazem inteligencji. Jest wysoki, więc jej fan pyta, jakim cudem mogła związać się z Haidarem. Jej odpowiedź... szczera do bólu

Doda na swoim Instagramie pochwaliła się, iż ze względu na wysoki iloraz inteligencji należy do Stowarzyszenia Mensa. Pokazała certyfikat, a jeden z jej fanów zapytał, jakim cudem, będąc tak inteligentną osoba, mogła związać się z Emilem Haidarem. Jej odpowiedź totalnie nas rozbawiła.

Doda lubi się chwalić, a zwłaszcza ilorazem swojej inteligencji. Rabczewska certyfikat Stowarzyszenia Mensa zdobyła już w 2008 roku, ale przypomina nam o tym bardzo często. Jej wynik jest bowiem godny podziwu, wynosi 156 IQ. Tak samo wysokim może szczycić się zaledwie 1 procent populacji. Gdy niedawno więc Rabczewska znów opublikowała w sieci swój certyfikat, w komentarzach nie brakowało gratulacji. Jednak naszą uwagę zwrócił komentarz skierowany do byłego narzeczonego Dody, Emila Haidara

Doda ma wysokie IQ, ale była z Haidarem. Tłumaczy, jak to możliwe

Przypomnijmy, że relacja Dody i Emila to gotowy scenariusz na film, ale nie komediowy, lecz kryminalny. Ich medialna przepychanka trwa już od kilku lat. Z pewnością Rabczewska związku z Haidarem długo nie zapomni. Jeden z jej fanów zapytał więc o to, jakim cudem, mając tak wysokie IQ, mogła związać się z Emilem. Odpowiedź Dody? Jak zawsze, szczera do bólu. 

Miłość ogłupia - napisała wymownie.

No cóż, bywa i tak, że ogłupia. Mamy jednak nadzieję, że związek z drugim Emilem, czyli Stępniem, działa w drugą stronę. 

DH

Więcej o:
Komentarze (114)
Doda znów chwali się ilorazem inteligencji. Jest wysoki, więc jej fan pyta, jakim cudem mogła związać się z Haidarem. Jej odpowiedź... szczera do bólu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: uuu

  Oceniono 106 razy 68

  To jak to wytłumaczyć, że jest taka głupia, próżna, agresywna i zarozumiała?

 • Gość: mnjhgtfrd

  Oceniono 59 razy 37

  ten rzekomy iloraz to zwykla ściema wystarczy na datę spojrzeć. A to jest zwykła patologia nic więcej

 • Gość: Fty

  Oceniono 48 razy 36

  Haidar musiał faktycznie sporo nadużywać, że się związał z kimś pokroju Doroty. A ona trzymała się go usilnie, dopóki nie wyszło, że jednak nie śpi na kasie, tak jak myślała. A ile było wywiadów, że złapała milionera, nawet w sukni ślubnej już pozowała. Na pewno to iq 156 się do tego przyczyniło.

 • uploadhelski

  Oceniono 51 razy 33

  Certyfikaty Mensy są o kant ..roztrzas (ortografia zamierzona) Cechą badania IQ jest rozwiązywanie nowych, syntetycznych problemów,. inteligencja na tym właśnie polega.
  A członkowie Mensy w swojej zadufanej grupie ćwiczą się w ich rozwiązywaniu i przez to, że znają ich mnóstwo - uzyskują lepsze wyniki. IQ mierzone testami dałoby poprawny wynik, gdyby testowana osoba widziała taki test pierwszy raz w życiu, gdyby był czymś nowym. W wielu testach Mensy są stosowane praktycznie nieuczciwe sposoby - np. w równaniach matematycznych w których zachodzi do zamieniania symboli bez informacji o tym, i gdzie samo sformułowanie zadania jest niepoprawne z punktu widzenia matematyki. Osoby ćwiczące testy Mensy wiedzą o co chodzi, kandydaci z zewnątrz - nie.

 • Gość: Df

  Oceniono 39 razy 27

  A może niech się przyzna, że teraz ma w papierach czarno na białym, że jest karana? Na pewno jej to pomoże podczas kolejnej rozprawy.

 • Gość: Bh

  Oceniono 25 razy 21

  ILORAZ JAK WIDAĆ MA TAK NAPRAWDĘ TYLKO NA PAPIERZE, ALE NIE W GŁOWIE

 • Gość: -a

  Oceniono 26 razy 20

  Pani Doroto, każdy ma jakiś dyplom. Pani, swoim wieloletnimi zachowaniami, udowadnia, że Pani dyplom nie jest nic wart. Pani agresywne i butne zachowania świadczą nie o inteligencji, ale o głupocie. Przecież nie chce Pani powiedzieć, że inteligencję Pani ma, ale z niej nie korzysta? Roztrwoniła Pani talent (bo głos ma Pani niebanalny) i straciła zdrowie. Uroda była niegdyś, fakt, buraczana (ta pucka! ten nos!), ale własna. Teraz twarz jest jak z taśmy produkującej jamochłony, a za parę lat posypie się jak u Meg Ryan. I nie zostani z Pani nic. Czyli zero. To już wkrótce, więc nie ma się co tak nadymać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX