Małgosia i Radosław na romantycznym spacerze. Internauci pewni, że nie trwał długo. Powód? Buty Rozenek. "Boli, gdy patrzę". Takich jeszcze nie widzieliśmy!

Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Radosław Majdan od kilku dni przebywają na Lazurowym Wybrzeżu. Swój urlop oczywiście obszernie relacjonują nam w sieci. Tym samym każde ich nowe zdjęcie budzi sporo emocji. Teraz internautów oburzyły... buty Małgosi.

Małgorzata Rozenek-Majdan to bardzo zapracowana osoba, a więc gdy tylko nadarzy się okazja, zabiera męża i synów na urlop. Tym razem padło na Lazurowe Wybrzeże, a dokładniej Niceę. A dzieje się tam sporo. Widzieliśmy już Małgosię topless na dmuchanym jednorożcu, Małgosię spadającą z dmuchanego jednorożca, a teraz zakochani pochwalili się fotografią z romantycznego spaceru. I na pierwszy rzut oka do niczego przyczepić się nie można, ale jednak! Fani Rozenek są bardzo czujni i na zdjęciu dostrzegli, iż Małgosia na ten spacer wybrała niekoniecznie wygodne buty. 

ZOBACZ WIDEO: Małgorzata Rozenek spada z jednorożca:

Małgorzata Rozenek na spacerze w wysokich szpilkach 

Fotografią ze spaceru pochwalili się oboje. I choć na zdjęciu, które opublikował były piłkarz, niebo falowało, to i tak wszyscy ze zdziwieniem patrzyli tylko na wspominane już powyżej buty Małgosi. A o co się rozchodzi? O ich wysokość. Sami spójrzcie: 

Pod zdjęciem aż roi się od komentarzy na temat oryginalnych dość butów. Internauci twierdzą, iż z pewnością nie da się w nich chodzić, a co więcej, są po prostu brzydkie. 

Idealne obuwie do skręcenia kostek i pozbycia się uzębienia . Ale co tam...
Boli, gdy tylko patrzę. 
Mam pytanko, czy te butki są wygodne?
Faktycznie, ciężko uwierzyć, że da się w tym chodzić bez obawy o własne życie - brzmią liczne komentarze internautów.

Buty Małgosi Rozenek-MajdanButy Małgosi Rozenek-Majdan Instagram

Małgosia postanowiła odpowiedzieć na część z zacytowanych powyżej komentarzy i wyznała, że buty są jak najbardziej wygodne i dodatkowo są: 

Idealne na randkę z mężem.

No cóż, skoro sama Rozenek zapewnia nas, że buty są wygodne, no to chyba musimy jej uwierzyć. Oby tylko nie zrobiła sobie krzywdy. 

DH

Więcej o:
Komentarze (158)
Małgosia i Radosław na romantycznym spacerze. Internauci pewni, że nie trwał długo. Powód? Buty Rozenek. "Boli, gdy patrzę". Takich jeszcze nie widzieliśmy!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: xyz

  Oceniono 71 razy 65

  Co to za urlop skoro człowiek nie może odpocząć (w sumie od czego ona ma odpoczywać) tylko cały czas musi się tapetować przebierać i pozować do zdjęć. Zmieniła tylko miejsce robienia zdjęć.

 • Gość: Mateuszek Giappetto 500+

  Oceniono 59 razy 57

  urlop ? od czego ?

 • Gość: Babs

  Oceniono 54 razy 48

  Ona wygląda groteskowo. Dzidzia piernik:(

 • Gość: ola

  Oceniono 43 razy 41

  z chęcią obejrzałabym filmik jak maszeruje w tych butach :-))
  widok bezcenny

 • Gość: gosc

  Oceniono 43 razy 35

  tego juz nie da sie ogladac i czytac

 • Gość: kocismk

  Oceniono 37 razy 33

  kiedyś nawet miałem coś kupić ,kiedy zobaczyłem kto jest twarzą tego produktu,zrezygnowałem.

 • Gość: ala

  Oceniono 31 razy 29

  Wyglada jak na szczudlach

 • Gość: Obserwator

  Oceniono 32 razy 28

  Pajace!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX