Małgorzata Rozenek na wakacjach z psami. Fanka oburzona: "W taki upał z buldogiem angielskim?". Gwiazda już dawno tak się nie zirytowała. "Sugerujesz, że co?!"

Małgorzata Rozenek wybrała się z całą rodziną oraz trzema psami na zagraniczne wakacje. W komentarzu pod zdjęciami z wyjazdu fanka zarzuciła jej bezmyślność w opiece nad zwierzętami. Nie trzeba było długo czekać na reakcję gwiazdy.

Małgorzata Rozenek z Radkiem Majdanem oraz dziećmi wybrała się na rodzinne wakacje. Gwiazda nie zapomniała również o swoich czworonożnych przyjaciołach. Tym faktem pochwaliła się oczywiście na Instagramie, gdzie na bieżąco relacjonuje przebieg urlopu. Jedna z obserwatorek zwróciła celebrytce uwagę na wysokie temperatury i skrytykowała ją za spacery z psami. Ta postanowiła odpowiedzieć w bardzo szczery sposób.

Zobacz również wyznania Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana w KOLE PLOTKA

Fanka zarzuca Małgorzacie Rozenek bezmyślność

Rozenek z rodziną odpoczywa w Veronie, w północno-wschodnich Włoszech, gdzie temperatura sięga około 30°C. Gwiazda pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciami ze zwiedzania romantycznego miasta. Na jednym z nich pozuje ze swoimi trzema psami, z którymi spaceruje na pełnym słońcu. Czujna obserwatorka zwróciła na to uwagę i zarzuciła gwieździe bezmyślność w opiece nad jej pupilami.

W taki upał z buldogiem angielskim? Trochę bezmyślność, dla tych psów ruch podczas takich upałów to śmierć, owszem on może chcieć i cieszyć się, ponieważ te psy nie znają umiaru! Spacer maksymalnie pięć minut i to w cieniu!

Gwiazda nie miała zamiaru kryć swojej irytacji i w dosadny sposób odpowiedziała na zarzuty.

Sugerujesz, że co?! Jak jakiś debil chodzę z psami po słońcu, bo jestem aż tak bezmyślna i w ogóle durna?! Znam ta rasę i wiem, co im wolno, co nie. Nie pohukuj tu na mnie.

Fani zgodzili się z celebrytką i chwalili ją za to, że nie bała się szczerej odpowiedzi.

Brawo za odpowiedź. Ja mam trzy buldogi angielskie i też wiem, co jest dla nich dobre i w jaką pogodę wychodzić. Nie róbcie z tych psów kalek.
Brawo za dystans do siebie i poczucie humoru. Współczuję, że musi Pani być narażona na taki hejt. Ludzie zawsze coś znajdą. Ta zawiść przeraża!
Super, pokazałaś, że jesteś kobieta z rozumem. Bardzo lubię Pani rodzinkę, jesteście normalni, a nie na pokaz.

Wy również zgadzacie się z Małgorzatą Rozenek?

KB

Więcej o:
Komentarze (58)
Małgorzata Rozenek na wakacjach z psami. Fanka oburzona: W taki upał z buldogiem angielskim?. Gwiazda już dawno tak się nie zirytowała. "Sugerujesz, że co?!"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • P L

  Oceniono 24 razy 22

  Uwielbiam takie teksty. Takie z dupy, o niczym. Rozenek na wakacjach wyprowadza psa, a fani ja obserwują i pouczają. Ten świat musi zginąć.

 • Gość: ASIA Z KRAKOWA DOSC IDIOTOM W SIECI

  Oceniono 42 razy 22

  Głupota tej Pani nie zna granic, to aż Boli i uważam że powinny się nią zająć pewne służby odpowiedzialne za to jak traktowane są psy. Jeśli ktoś krótkonosy zabiera do włoch w szczycie upałowym to normlanie pod sufitem nie ma i tutaj nie trzeba się doktoryzować. Nie trzeba dodawać,że asfalt we włoszech jest przegrzany bo temperatury tam już od mają przekraczają 30 stopni więc proponuje żeby Pani Pseudo Rozenek Półmózg zdjęła te buciki jakie oznacza na każdym zdjęciu i przeszła boso cała trasę razem z psami. Rozumiem,że szła na spacer z psami ale zapomniała znaleźć trawy wiec spacer odbył się po ulicy, bo szkoda czasu na szukanie parku we włoszech. Liczy się lans i focia ŻAŁOSNE

 • Gość: Bibi

  Oceniono 36 razy 20

  No rzeczywiście pokazała "klasę": "Jak jakiś debil chodzę z psami po słońcu". Faktycznie, debil.
  Przecież od razu widać że psy tylko na pokaz żeby fotkę zrobić.

 • Gość: mor

  Oceniono 22 razy 14

  NIBY skończyła prawo, więc TEORETYCZNIE jest mądrą kobietą, ale wielokrotnie jej wypowiedzi każą nam powątpiewać w jej SAMODZIELNE ukończenie prawa i zaliczanie jej do grona mądrych kobiet - mam wrażenie, że jest głupia jak but !!!! NIBY od wielu lat ma psy w domu, szczególnie buldożki, więc powinna wiedzieć, że psy ze skróconą kufą mają specjalne wymagania i wymagają specjalnego traktowania - no chyba, że jej nie przeszkadzają odgłosy wydawane przez duszące się i nie mogące odpowiednio oddychać psy, ale zaręczam cię Goniu - te psy nie powinny tak charczeć, to nie jest ich zwykły sposób oddychania !!!! a jeśli tak oddychają, a ty nic z tym nie robisz - ZNĘCASZ się nad nimi !!!!

 • Gość: asd

  Oceniono 12 razy 12

  "Bardzo lubię Pani rodzinkę, jesteście normalni, a nie na pokaz." Padłam.

 • Gość: ///

  Oceniono 16 razy 12

  Super Gosia, super,... Co to ma być? Ta kretynka robi 30 zdjęć a te biedaki stoją w miejscu na 35 stopniowym upale, trzeba mieć nasrane we łbie Gosia

 • Gość: koral

  Oceniono 14 razy 10

  Ludzie w domu siedzą,upał jak sahara, a tutaj spacerek z psinkami.

 • sskrytykrytyk

  Oceniono 18 razy 10

  Mnie to tylko zastanawia po co te psy ciągać po świecie wiecznie. Co gdyby miała stajnię jak Karolina F. - Kraśko? :D Strach pomyśleć, galopem przez te Veronę by zasuwała albo karocą w 8 koni. :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX