Ewa Chodakowska wspomina pierwszą pracę. Dostawała za nią tylko 2 złote. Fani: "Jesteś ogromną inspiracją"

Ewa Chodakowska pochwaliła się, jaka była jej pierwsza praca. Na Instagramie udostępniła post, w którym wspomina "stare dobre czasy".

Ewa Chodakowska jest jedną z najpopularniejszych trenerek fitness w Polsce. Celebrytka bardzo często wykorzystuje swoje media społecznościowe do inspiracji i bliskiego kontaktu z fanami. Wielokrotnie podkreślała, że swój sukces zawdzięcza tylko ciężkiej pracy. Ostatnio na Instagramie podzieliła się zabawnym wideo, na którym wspomina swoje pierwsze zajęcie.

Zobacz, jak Ewa Chodakowska wspomina swoją pierwszą pracę

Pierwsza praca Ewy Chodakowskiej

Naczelna infuencerka z branży fitness udostępniła na swoim Instagramie post, w którym nawiązuje do swojej pierwszej pracy. Jak się okazało, Ewa miała dopiero 15 lat, kiedy postanowiła zacząć zarabiać własne pieniądze. Co prawda nie było ich dużo, bo dostawała tylko 2 złote za... umycie szyby samochodu. 

22 lata temu dostawałam 2 zł za umycie szyby samochodu... Dzisiaj myję szyby za darmo... Ale z takim samym zacieszem na ustach, co wtedy.

Ewa nie byłaby sobą, gdyby nie próbowała zainspirować swoich obserwatorów. Wspomniała o wyrzeczeniach i ogromie pracy, jaki musiała włożyć, aby osiągnąć sukces. Gwiazda teraz docenia wszystko, nawet te małe rzeczy.

Wiem, kim jestem... Wiem, ile pracy musiałam włożyć w to, gdzie jestem.Wiem, ile wyrzeczeń kosztował mnie każdy krok. Dlatego tak bardzo DOCENIAM ABSOLUTNIE WSZYSTKO. Dlatego jestem WDZIĘCZNA ZA WSZYSTKO! (...) Nieważne ILE MASZ. Nieważne GDZIE JESTEŚ. Ważne KIM JESTEŚ. NIE ZAPOMINAJ O TYM.

Fani gwiazdy są zachwyceni. Pod postem pojawiły się komentarze, w których obserwatorzy dziękują Chodakowskiej za inspirację, a także dzielą się swoimi historiami.

Kocham Cię za to, że obojętnie w jakim miejscu życia jesteś -  pozostajesz tą samą osobą.
Chwała Ci za to, że nie zapomniałaś kim jesteś! Dzięki temu tyle kobiet może dowiedzieć się kim są one! Moja mama zawsze mówi że "wstyd to kraść", a ja zostawiłam pracę w biurze, żeby sprzątać domy, dzięki czemu odżyłam.
Niesamowita za dystans, za poczucie humoru. Jesteś prawdziwa w tym co robisz! Nie zmieniaj się!

A Wy, co myślicie o pierwszej pracy Ewy Chodakowskiej?

KB

Więcej o:
Komentarze (15)
Ewa Chodakowska wspomina pierwszą pracę. Dostawała za nią tylko 2 złote. Fani: "Jesteś ogromną inspiracją"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • cezar85

  Oceniono 13 razy 3

  w pojedynkę pociągnęła do samego Morskiego Oka... i to po błocie

  szacun

 • Gość: Popopopopopotega

  Oceniono 14 razy 2

  Nie ważne co masz ale ważne kim jesteś... tylko jak żresz fast food i masz nadwagę to jesteś nikim... według tej pani... dlatego przestań ewka! Jakoś Ci nie wierzę

 • Gość: Mateuszek Giappetto 500+

  Oceniono 9 razy 1

  Ocieplanie wizerunku osoby która publicznie gardzi i napiętnuje ludzi otyłych, i biednych bo inaczej nie potrafi skutecznie przeprowadzic marketingu swoich produktów.

 • Gość: r

  Oceniono 9 razy 1

  To może niech wspomni czasy biedy i zorganizuje wczasy lub zajęcia fitnes dla dziewczyn z ugogich rodzin? Za darmo!!!!

 • Gość: Sąsiad

  Oceniono 7 razy 1

  Słoma z butów :)

 • prawdaprawdaprawda

  0

  2 złote? Tyle co za najtańszego loda...

 • Gość: Góralka

  0

  Tak się zastanawiałam ostatnio nad nią. I co by nie mówić o niej i tak dużo osiągnęła, bo ruszyła te Polki trochę do ćwiczeń. Ja też z nią kiedyś ćwiczyłam. Ale teraz stawiam przede wszystkim na dietę. Zamówiłam sobie nawet catering dietetyczny warszawski dzień i będę pilnować tych kalorii.

 • Gość: Hgf

  0

  Dawała

 • Gość: Wołodia

  Oceniono 6 razy 0

  Ha-ha!!! Pamietam ją ze skrzyżowania-wiele lat temu, wtedy była plaga cyganów i bachorów"myjąca"szyby--oczywiscie po"myciu"szyba była albo pobrudzona albo porysowana...Staje z kumplem na światłach i idzie jakaś mameja---myśle--CYGAN!!Dawaj pistolet z schowka-mówie do kumpla--nastraszymy gnoja!(legalna klamka--załatwione pozwolenie "do obrony"-żadne tam"kluby strzelania sportowego "jak to teraz)--ale podchodzi bliżej...Ty chowaj to!To jakaś brzydka dziewczyna,wyglada jak połaczenie konia z Cyganem--otwieram okno i daje 2zł"bierz i NIE DOTYKAJ SAMOCHODU BO ZABIJE--WIO!!!"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX