Małgorzata Rozenek chciała zareklamować biżuterię, ale oczy wszystkich były skierowane na jej dekolt. "A kto tu na pistolet patrzy?"

Małgorzata Rozenek opublikowała na Instagramie zdjęcia promujące pewną markę biżuteryjną. Internauci jednak zwrócili uwagę na coś zupełnie innego.

Małgorzata Rozenek jest niezwykle aktywna na Instagramie. "Perfekcyjna" regularnie publikuje zdjęcia, które są często komentowane przez rzeszę wiernych fanów. Żona Radka Majdana regularnie podejmuje się nowych projektów, którymi często chwali się w mediach społecznościowych. Jej ostatni post rozpalił do czerwoności część internautów.

Małgorzata Rozenek w odważny sposób reklamuje biżuterię

Gwiazda TVN zazwyczaj publikuje na Instagramie fotografie przedstawiające jej bajeczne życie. Często też reklamuje produkty i pokazuje swoje stylizacje. Tym razem padło na biżuterię. Małgosia wrzuciła serię zdjęć z łańcuszkami na szyi. Jednak uwagę fanów zwróciło przede wszystkim ich kadrowanie, które wyeksponowało głównie biust Rozenek.

Choć część obserwatorów Gosi zachwycała się ładnymi wisiorkami, pojawiły się też komentarze, które ewidentnie nawiązywały do dekoltu celebrytki.

Wszyscy patrzą na pistolet. a ja podziwiam coś piękniejszego.
A kto tu na pistolet patrzy?
Chodzi o łańcuszek, czy o biust? - pytali fani.

Zastanawiamy się, czy Gosia publikując zdjęcia, zdawała sobie sprawę z tego, że wywołają w komentarzach gorącą dyskusję. Jesteśmy pewni, że tak. W końcu Rozenek jest mistrzynią Instagrama.

Zobaczcie przy okazji, co Małgorzatę Rozenek najbardziej porusza w Radku

AD

Więcej o:
Komentarze (51)
Małgorzata Rozenek chciała zareklamować biżuterię, ale oczy wszystkich były skierowane na jej dekolt. "A kto tu na pistolet patrzy?"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • B P

  Oceniono 35 razy 27

  Tak sobie żyję spokojnie. Dzieci dorosły, mądre, dobre, wykształcone. Mąż od zawsze ten sam Już szpakpwaty ale ciągle przustojny, szarmancki, pełen czułości i dobroci. Żyjemy dlla siebie, dla bliskich. I nie potrzebujemy poklasku, fanfar i uwielbienia tłumu. I żadną miarą nie ogarniam takiego chaosu jaki wokoło siebie urządza pani Rozenek-Majdan.
  Jak ją to nie męczy, nie dręczy bo oglupiać z pewnością. Aż trudno uwierzyć, że ktoś taki naprawdę istnieje.

 • lancerka

  Oceniono 21 razy 17

  Chciała być twarzą biżuterii a jest biustem uszczelniacza do okien!!!
  Ona jest żenująca 😲😲😲

 • Gość: Wadżajna

  Oceniono 16 razy 16

  Niech idzie do laryngologa Na większości fotek ma otwartą jape Trzeba udrożnić nos

 • asperamanka

  Oceniono 15 razy 15

  Czytałem ostatnio w jakimś piśmie branżowym zajmującym się marketingiem ciekawą analizę. Wynikało z niej, że pani Rozenek jest tak bardzo wszędzie pełno, że po prostu się przejadła, więc stawki które bierze za „uświetnianie” swoją obecnością różnych „eventów” spadły o połowę. To nadal są duże pieniądze, ale znacznie mniejsze niż rok-dwa lata temu. Do tego popyt na nią jest zdecydowanie mniejszy, bo spora część klientów organizujących rożne przyjęcia, ścianki i pokazy już nie może na nią patrzeć.

  W tej sytuacji ona może zrobić jedna z dwóch rzeczy. Albo się trochę wycofać, żeby odwrócić te niekorzystne tendencje i zwiększyć na siebie popyt, ale wtedy ryzykuje, ze pojawi się jakiś młodszy egzemplarz który zacznie zajmować jej miejsce, albo wciąż o sobie przypominać, żeby nie wypaść z obiegu i brać każde zlecenie, jakie się nawinie.

  Jak widać Rozenek wybrała tę drugą opcję. Ale to też nie pomoże, bo jest jej wszędzie za dużo, chyba że zrobi coś szokującego w poprawianiu sobie urody, żeby podtrzymać zainteresowanie.

  Tak czy owak wydaje się, że to jest końcówka.

 • Gość: xyz

  Oceniono 12 razy 12

  Rozenek jest mistrzynią obciachu, nie umilkły jeszcze wielkie poslady i falujące framugi i już promuje biuścik . Zachowuje się jak p...

 • Gość: Arkadi

  Oceniono 9 razy 9

  Mam 20 lat ale gdyby moja mama tak w necie wszystkim pokazywała dupksi i biust to chyba bym się jej wyrzekl wyniuzl z domu i nie wrócił. Współczuję jej synom

 • Gość: stefan

  Oceniono 9 razy 9

  Nudne sa te wieści o tej starej pudernicy

 • Gość: Jan

  Oceniono 8 razy 8

  Ta kobieta to chodzacy antyreklama, nie kupię nic co reklamuje, a juz napewno nie takie góeno jak ta biżuteria i to za taka kwotę

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX