Marina Łuczenko skończyła 30 lat. Wojtek Szczęsny zorganizował jej przyjęcie niespodziankę. "Dziękuję kochanie. Jesteś niemożliwy"

Marina Łuczenko przeżywa ostatnio wyjątkowe chwile. Wszystko za sprawą Wojtka Szczęsnego, który zorganizował jej niezwykłe przyjęcie urodzinowe.

Marina Łuczenko przez ostatnie dwa tygodnie była na rodzinnych wakacjach na greckiej wyspie Mykonos. W trakcie pobytu świętowała pierwsze urodziny Liama. Kilka dni później piosenkarka obchodziła 30. urodziny. Z tej okazji Wojtek Szczęsny zorganizował przyjęcie, które, jak się okazuje, było niespodzianką. Marina pochwaliła się zdjęciami z tego wyjątkowego wydarzenia.

Marina Łuczenko świętowała 30. urodziny

3 lipca 2019 roku Marina skończyła 30 lat. Pierwsze urodziny z trójką z przodu to wyjątkowe wydarzenie. Wojtek Szczęsny zadbał o to, by tego dnia jego żona poczuła się wyjątkowo. Z tej okazji bramkarz Juventusu Turyn zorganizował przyjęcie niespodziankę. Impreza odbyła się w Cannes, a piosenkarka zdjęciami pochwaliła się na Instagramie. Były kwiaty i krótki recital Łuczenko. Nie zabrakło też gwiazd, z którymi wokalistka przyjaźni się na co dzień.

Na fotografiach, którymi Marina pochwaliła się na InstaStory mogliśmy zobaczyć m.in. Annę Lewandowską i Patrycję Kazadi. Widać, że zabawa była przednia, a z twarzy solenizantki długo nie schodził uśmiech.

Wokalistka postanowiła też podziękować Wojtkowi i opublikowała krótki filmik z opisem.

Dziękuję Ci kochanie za tak piękną niespodziankę urodzinową, jesteś niemożliwy. Dziękuję wszystkim za życzenia, dobre słowo, ciepłe myśli. Magiczny wieczór w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych.

Plotek życzy Marinie wszystkiego najlepszego!

AD

Więcej o:
Komentarze (23)
Marina Łuczenko skończyła 30 lat. Wojtek Szczęsny zorganizował jej przyjęcie niespodziankę. "Dziękuję kochanie. Jesteś niemożliwy"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Szarlota

  Oceniono 22 razy 16

  Taka to była niespodzianka, że solenizantaka była już wystrojona i oczywiście dzień bez insta to dzień stracony 😄

 • kotbehemot6

  Oceniono 16 razy 8

  Niespodzianka z krótkim recitalem Łuczenko. :)))))) Tak z zaskoczenia? :)
  Gratulować i wszystkiego najlepszego :)

 • Gość: Nero

  Oceniono 8 razy 6

  Wszystko na pokaz musi być opublikowane. Żenujące chwalipięty. Aż dziw bierze ze ludzie mogą być tak płytcy.

 • Gość: Blanka

  Oceniono 5 razy 5

  A kto bogatemu zabroni! Wygram w totka też będę takie robiła, wszystkim z rodziny, i nikomu nic do tego

 • Gość: Asia

  Oceniono 3 razy 3

  Oni są wszędzie chyba jak otworzę drzwi to też ich zobaczę .Przesada nie macie o kim pisać ?

 • Gość: szkoda

  Oceniono 2 razy 2

  tyle kasy na smietnik / kwiety chwila moment I do kosza/ tyle dzieci glodnych Szkoda.Osobiscie nie mam kasy...ale dziwie sie bardzo ze ludzie o uzych zasobach nie chca nic trwalego po sobie zostawic.Tak jak robia to stare pieniadze

 • Gość: gość

  Oceniono 6 razy 2

  jak nie urodziny bachora to tego próżniaka mariny, czy oni muszą to wszystko pokazywać , on niech zajmie się swoją pracą a ją powinien pogonić do porządnej roboty bo już tej ukraince w dupie się poprzewracało z nieróbstwa i nadmiaru kasy

 • Gość: Ben

  0

  Przechodziliśmy tędy przypadkiem...z tragarzami.... Gdyby miał średnią polską wypłatę, to czy miłość byłaby równie mocna?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX