Elizka i Trybson wybrali się na urlop do słonecznej Hiszpanii. Bez dzieci. On pozuje w slipkach, ona w skąpym bikini. Figury to oni mają

Eliza i Trybson tegoroczny urlop spędzają w Hiszpanii. Luksusowe wakacje obszernie relacjonują w mediach społecznościowych. Patrząc na zdjęcia, troszeczkę im zazdrościmy.

Eliza i Trybson zyskali popularność w programie "Warsaw Shore". Tam imprezowali, pili litry alkoholu, aż w końcu zakochali się w sobie i... wzięli ślub. Dziś są szczęśliwymi rodzicami dwóch córek i raczej nie zamierzają powrócić do dawnego stylu życia. Wnioskując też po ich ostatnim wypadzie do Hiszpanii, śmiało możemy stwierdzić, że ich miłość cały czas rośnie w siłę. 

Eliza i Trybson na wakacjach w Hiszpanii

Zakochani już od kilku dni przebywają na Costa Blance. Gdy wejdziecie na ich profile w mediach społecznościowych, możecie nawet poczuć się, jakbyście towarzyszyli im tej podróży. Powód? Ich relacja z romantycznych wakacji jest naprawdę obszerna. Dzięki niej możemy wnioskować, że prawdopodobnie na urlop nie zabrali swoich córek. 

Elizka najchętniej do zdjęć pozuje w stroju kąpielowym, a Trybson pręży swoje muskuły. No cóż, dobrali się idealnie, co do tego nie mamy żadnych wątpliwości. 

Trzeba też przyznać, że figura Elizy robi wrażenie. Chyba się zgodzicie? 

DH

Więcej o:
Komentarze (9)
Elizka i Trybson wybrali się na urlop do słonecznej Hiszpanii. Dzieci brak, więc rodzice szaleją. A figura celebrytki? Petarda!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: BB

  Oceniono 8 razy 8

  Trzeba przyznać że ona zdecydowanie lepiej teraz wyglada niz w tym sztucznym blondzie.

 • Gość: Ja

  Oceniono 9 razy 7

  I to sa wakacje. Bez dzieci. Szczuplo. Nez brzucha. Super.

 • Gość: kate

  Oceniono 5 razy 5

  Mam tylko jedno pytanie, czy autor/ka tego, nazwijmy to artykułu wie co to slipki?

 • Gość: gosc

  Oceniono 3 razy 3

  gdzie te slipki?slipy nie maja nogawek,wikipedia

 • Gość: Wollna

  Oceniono 1 raz 1

  To nie jest Elizka.

 • Gość: qwert bis

  0

  kto to jest?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX