Majdanowie na przyjęciu u ambasador USA. Kreacja Rozenek podzieliła fanów. "Jak krowa łaciata". Poczekajcie, aż zobaczycie stylizację Zawieruchy

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan świętowali Dzień Niepodległości USA w amerykańskiej ambasadzie. Mimo że na na przyjęciu pojawiło się wielu znanych gości, to jednak kreacja Rozenek wywołała największe zamieszanie.

Ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce, Georgette Mosbacher, zorganizowała oficjalne przyjęcie z okazji Dnia Niepodległości USA. Pojawiło się na nim wiele znanych osób, w tym gwiazdy show-biznesu, jednak tytuł najbardziej błyszczącego gościa zdecydowanie trafia do Małgorzaty Rozenek. A to dzięki jej nietypowej stylizacji.

Łaciata stylizacja Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciami z wystawnego przyjęcia. Pozuje na nich z samą panią Ambasador oraz aktorem, Rafałem Zawieruchą. Jednak największą uwagę fanów przykuła kreacja celebrytki, która przypominała... krowie łaty.

Jak krowa łaciata!
Pani Małgosiu, ale dlaczego w opakowaniu z Łaciatego?

Jak się okazało, stylizacje Rozenek i Majdana nie były przypadkowe. Celebrytka wytłumaczyła fanom, dlaczego postawili na niecodzienne kreacje. W jej odpowiedziach dało się wyczuć lekką irytację.

Taki był temat przewodni. Cowgirl.
Radzio był ubrany jak szeryf, a ja jak cowgirl. Czego się czepiasz?

A Wy, co sądzicie o stylizacji Rozenek?

KB

Więcej o:
Komentarze (110)
Majdanowie na przyjęciu u ambasador USA. Kreacja Rozenek podzieliła fanów. "Jak krowa łaciata". Poczekajcie, aż zobaczycie stylizację Zawieruchy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kamillwawa

  Oceniono 54 razy 46

  Kiedyś impreza 4 lipca w rezydencji ambasadora to było coś ludze kultury i nauki, trochę uznanych sportowców i polityków, dzisiaj bawią tam Majdanowie a za chwile pewnie pani zwana królową życia albo chłopaki do wzięcia. Świat oszalał.

 • Gość: mk

  Oceniono 34 razy 24

  Ja się nie czepiam. Wyglądają spoko i na temat ale czemu ta Małgonia już z paprykarza wyskakuje? Była już chyba w każdym programie, zareklamowała już chyba każdy produkt i od chałtury po dzień niepodległości! Sorki ale naprawdę niedobrze mi już jak widzę babsko!!! Ileż można?

 • blumkwist

  Oceniono 23 razy 19

  Kim jest ta pani i ten pan, że zaprasza się ich na przyjęcia do am. ambasady. Czyżby także w dyplomacji zapanowała już epoka celebryto-zidiocenia?

 • Gość: Albion

  Oceniono 25 razy 19

  Cowgirl - to raczej nie powinna sie ubrac jak kobieca wersja kowboja? Chyba za doslownie ten temat potraktowala :D

 • Gość: OLO

  Oceniono 20 razy 18

  WIES TANCZY I SPIEWA!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX