Marina zorganizowała przyjęcie urodzinowe syna. W komentarzach nie obyło się od uszczypliwości: Wymarzona impreza Liamka czy mamy? Odniosła się do tego

Marina kilka dni temu udostępniała na Instagramie nagrania z przyjęcia urodzinowego, jakie urządziła dla swojego syna. Zdaniem niektórych internautów zrobiła ją bardziej dla siebie i po to, żeby się pochwalić.

Na początku lipca swoje pierwsze urodziny obchodził Liam Szczęsny. Jego rodzice, czyli Marina i Wojciech Szczęśni wyprawili mu huczne przyjęcie urodzinowe. Dominował motyw safari, gdyż chłopiec uwielbia zwierzęta. Oprócz zaproszonych dzieci, doskonale bawili się także dorośli, w tym m.in. Anna i Robert Lewandowscy.

Słonie, małpki i dekoracje w motyw zebry. Czyli urodziny Liama Szczęsnego w stylu safari. Zobacz:

Marina skrytykowana za przyjęcie urodzinowe syna

Marina na InstaStories zrobiła obszerną relację z imprezy. Przy okazji pokazała niechcący twarz Klary Lewandowskiej, jednak ujęcie szybko zniknęło. Pisaliśmy o tym TUTAJ. I właśnie to, że chętnie dzieliła się z fanami nagraniami z 1. urodzin syna nie spodobało się internautom. Jedna z nich pod zdjęciem rodzinnym Szczęsnych z przyjęcia nie powstrzymała się od uszczypliwości.

Wymarzona impreza Liamka czy mamy? - napisała.

Piosenkarka nie zignorowała jej komentarza i odpisała, że był to pomysł jej męża:

Akurat tata organizował, a Liam uwielbia zwierzątka i niektóre już nazywa - broniła się.

W jej obronie stanęli fani. Zwrócili się do krytyków, że na gdyby ich było stać, to sami by wyprawili takie przyjęcie. Dodali też, że każdy rodzic na pewno stara się na miarę własnych możliwości zorganizować niezapomniane pierwsze urodziny dziecka. Nie widzą też nic złego w udostępnianiu nagrań z imprezy, gdyż uważają, że jest to piękna pamiątka.

A Wy co o tym myślicie? Z kim się zgadzacie?

AW

Więcej o:
Komentarze (19)
Marina zorganizowała przyjęcie urodzinowe syna. W komentarzach nie obyło się od uszczypliwości
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Cerrie35

  Oceniono 15 razy 9

  Oczywiście, że jest to piękna pamiątka. Ale dla rodziny. A jest różnica między albumem ze zdjęciami oglądanym podczas rodzinnych spotkań, a upublicznianiem zdjęć obcym ludziom. I tu jest pies pogrzebany. Że celebryci muszą wszędzie i wszystkim się chwalić.

 • Gość: M

  Oceniono 12 razy 6

  Tak, gdybym miała tyle pieniędzy to zapewne również zorganizowalabym przyjęcie mojemu dziecku tak pięknie oprawione. Ale na tym przyjęciu, podobnie jak ma to miejsce teraz, moje dziecko wciąż byłoby najważniejsze. I zamiast biegać za znanymi przyjaciółmi i na bieżąco wstawiać filmiki z nimi w roli głównej to zajęłabym się dzieckiem i sprawiłabym by ten dzień był nasz :-) a imprezkę dla znanych przyjaciół zorganizowalabym w innym terminie ;-)

 • Gość: gosc

  Oceniono 7 razy 5

  Ważne, że po angielsku i ze ścianką do zdjęć - roczne dziecko na pewno to doceniło. Pozdrawiam!

 • Gość: majka

  Oceniono 5 razy 3

  O a dlaczego tu mozna komentować a pod innymi waszymi tekstami o ,,parze królewskiej,, nie?
  A jesli chodzi o imprezę dla dziecka to dziwna bo na niej to dzieci powinny być najważniejsze a nie laski w basenie, ot takie moje spostrzeżenie

 • Gość: gość

  Oceniono 11 razy 3

  jak nie "marina" to "liam", jak można mieć takie cudaczne imiona

 • Gość: Ak

  Oceniono 4 razy 2

  Widzieliście jego spodnie ?lustra nie ma ?

 • Gość: Malina

  Oceniono 1 raz 1

  Nie dziwię się że zostali skrytykowani.. Takie przyjęcia się nie urządza. Ja jak byłam ostatnio na imprezie urodzinowej bratanka ta była tylko bliska rodzina zaproszona, przyjęcie było skromne. Nawet prezenty były skromne ja kilka drobnych akcesoriów z sensillo kupiłam dla maluszka. I co dało się ? Dało. Miło spędziliśmy czas.

 • dodosdontquack

  Oceniono 7 razy 1

  urodziny sa dla calej rodziny, nie tylko dla dziecka. potem rosna takie male egoistyczne polaczki, bo dla mamusi zawsze byli najwazniejsi. chore maciory.

 • Gość: dd

  Oceniono 7 razy 1

  a moze to Plotek sam pisze komentarze, zeby rozpalac hejterow???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX