Syn Piotra G±sowskiego w tym roku skończył 24 lata. To niezły przystojniak i może zawrócić w głowie niejednej dziewczynie

Jakub G±sowski, czyli syn Piotra G±sowskiego i Hanny ¦leszyńskiej, od dziecka jest obecny w mediach. Teraz ma 24 lata i już pierwsze role na koncie. Zobaczcie, jak teraz wygl±da.

Jakub G±sowski dzięki sławnym rodzicom od zawsze miał kontakt z mediami. Poszedł też w ich ¶lady. Jest studentem Akademii Teatralnej w Warszawie i ma za sob± kilka ról oraz występów w teatrze. Można go kojarzyć m.in. z serialu "Belfer".

Jakub G±sowski to niezły przystojniak

24-latek jest do¶ć aktywny w mediach społeczno¶ciowych. Co prawda nie ma zbyt dużej grupy obserwatorów na Instagramie i obserwuje go mniej niż 450 osób (my¶limy, że niedługo się to zmieni), jednak swój profil prowadzi regularnie. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak teraz wygl±da. Mężczyzna zapu¶cił niewielk± brodę i nosi modn± fryzurę.

Rodzice s± z niego bardzo dumni. Ojciec gło¶no chwalił talent syna i zapewniał, że wspieraj± go wyborze drogi zawodowej.

Nie odradzali¶my mu tej drogi, to byłaby zbrodnia! Za to wspierali¶my jego wybór. To naprawdę zdolny chłopak - powiedział w jednym z wywiadów Piotr G±sowski.

Także mama nie ukrywa, że go bardzo szanuje. Zwłaszcza za to, że jest wspaniały, ma otwarty umysł i ¶wietnie zna języki obce. Kuba płynnie mówi po angielsku, hiszpańsku i rosyjsku.

My¶licie, że Kuba G±sowski ma szanse zrobić wielk± karierę?

AW

Więcej o:
Komentarze (92)
Jakub G±sowski, syn Piotra G±sowskiego, w tym roku skończył 24 lata. To niezły przystojniak
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
 • Gość: njhgf

  Oceniono 49 razy 41

  uroda co najmniej dyskusyjna a wzrost nikczemny więc komu zawróci?

 • Gość: ciekawe

  Oceniono 20 razy 18

  Jako nastolatek był nieskończenie irytuj±cym atencjuszem, czy to się zmieniło?

 • Gość: Plotek gór±!

  Oceniono 26 razy 18

  Uwielbiam Plotka. Plotek jest jedynym ostatnim bastionem wolnej wypowiedzi i krytycznych uwag dotycz±cych celebrytów. Po 15 latach czytania Pudla zwijam się stamt±d - nie toleruję manipulowania komentarzami czytelników, usuwania ich i blokowania. Plotek, tak trzymaj!

 • Gość: Anna

  Oceniono 18 razy 16

  Nie , nie jest przystojny.

 • Gość: Go¶ć

  Oceniono 16 razy 14

  Wiadomo, że syn pary aktorskiej jest najlepiej predystynowany do kontynuacji profesji rodziców. Żałosny lansik.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX