Baron z okazji Dnia Ojca pokazał swojego tatę, ale też i bardzo przystojnego brata. Adam natychmiast skradł serca internautek. "Ale podobni"

Baron z okazji Dnia Ojca dodał na Instagramie zdjęcie z tatą Piotrem i bratem. Fanki muzyka zachwycone!

W niedzielę świętowaliśmy w Polsce Dzień Ojca. Z tej okazji wiele naszych gwiazd udostępniało w mediach społecznościowych zdjęcia z bliskimi i składało im przy okazji życzenia. W tej grupie znalazł się także Aleksander Milwiw-Baron.

Baron pokazał brata

Na fotografii oprócz ojca muzyka Afromentalu znalazł się także jego brat, Adam.

Jaki ojciec tacy synowie! Like father like sons! Adam, Piotr i Aleksander Milwiw-Baronowie. Wszystkiego najlepszego Ben G! - napisał Aleksander.

Pod wpisem dominują komentarze od zachwyconych fanek. Wiele z nich dostrzega ogromne podobieństwo pomiędzy braćmi.

Jaki przystojny brat.
Uśmiechy wszyscy takie same.
Jak bliźniacy - komentują.

Ukochany Julii Wieniawy pochodzi z muzykalnej rodziny. Jego ojciec jest uznanym saksofonistą jazzowym i kompozytorem. Na swoim koncie ma wiele sukcesów. Został artystą firmowym Cannonball Musical Instruments, Drake Mouthpieces i D'Addario Woodwinds. Na trzydziestolecie pracy artystycznej otrzymał Brązowy Medal "Zasłużony Kulturze Gloria Artis" oraz Honorową Odznakę Polskiego Stowarzyszenia Jazzowego. Więcej przeczytacie TUTAJ. Z muzyką związany jest także Adam. Gra na trąbce i puzonie w zespole Pink Freud, założonym przez Wojtka Mazolewskiego. W 2015 roku pojawił się w programie "Must Be The Music" z grupą The Lions, gdzie był wokalistą i trębaczem. Niestety, wtedy był żonaty z koleżanką z zespołu. Doczekali się dzieci.

Zgadzacie się, że bracia są bardzo przystojni?

AW

Więcej o:
Komentarze (25)
Baron z okazji Dnia Ojca pokazał swojego tatę, ale też i bardzo przystojnego brata. Adam natychmiast skradł serca internautek
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: :

  Oceniono 18 razy 16

  No to już wiadomo dlaczego Baron łysieje. Geny.

 • Gość: 321

  Oceniono 17 razy 15

  Baron wyłysieje do reszty przez te ciężkie dredy,to jak doczepy u kobiet osłabia cebulki przez obciążenie.Nie pasują mu te dredy wcale-nawet Kamil Bednarek,który wyglądał lepiej w dredach niż Baron już z nich zrezygnował,bo wie,że w pewnym wieku nie dodają uroku.No chyba,że Bobowi Marleyowi

 • Gość: kolo

  Oceniono 10 razy 8

  Baron wygląda jakby mu ufo na łbie wylądowało

 • Gość: Yxrzrz4z

  Oceniono 6 razy 6

  A co to znaczy, ze "niestety byl zonaty wtedy..." ??? A to zona i dziecko z nim na scene wylazly i jak zaczal grac to zaczely garami walic i wyc??? Coz to za brednie?

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  Fryzura w tatusia i żadne dredy tego nie ukryją :D

 • Halina Kiszczak

  Oceniono 7 razy 5

  Oj brata tylko troszeczkę, wiadomo bo dużo ładniejszy os niego??

 • Gość: gosc

  Oceniono 4 razy 4

  czyli mamy na foto stado baranów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX