Doda usuwa tatuaże. Jeden z nich to inicjały Majdana w miejscu intymnym. Gwiazda przyznaje: Głupota boli. I słono za to zapłaci

Doda postanowiła raz na zawsze pożegnać się z przeszłością i usunąć tatuaże, które kiedyś zrobiła dla byłego męża, Radka Majdana.

Doda będąc w związku z Radosławem Majdanem, zrobiła sobie kilka nieprzemyślanych tatuaży. On zresztą też, bo przypomnijmy, że miał na ramieniu wytatuowaną podobiznę Doroty, którą przykrył wielkim popiersiem Indianina. Natomiast piosenkarka zdecydowała się umieścić na przedramieniu imię Radzia po hebrajsku. Jej druga dziara dedykowana byłemu mężowi widnieje w miejscu intymnym i są to inicjały Majdana zamknięte w serduszku. Choć oba tatuaże zostały przerobione lub przykryte, to teraz gwiazda postanowiła raz na zawsze się z nimi pożegnać.

ZOBACZ TEŻ: [TYLKO U NAS] Doda ofiarą nieuczciwych procesów? Gwiazda komentuje aferę i pobyt w szpitalu. "Myślę, że miałam wstęp do zawału"

Doda wyda 15 tysięcy na usunięcie tatuaży

Piosenkarka niedawno na swoim InstaStory wyznała, że chce pozbyć się tatuaży i znów mieć czyste ciało niepokryte napisami, które są już nieaktualne. Jak dowiedział się "Super Express", Rabczewska chce usunąć trzy dziary, a jeden z nich (ten na przedramieniu) już znika.

Jestem już po trzecim zabiegu usuwania dziary. To jest taki ból... Ale wiadomo, głupota boli. Zastanówcie się 10 razy, zanim zrobicie tatuaż. I mówię to ja – zaapelowała do swoich fanów.

Według doniesień tabloidu Doda pożegna się również z inicjałami Radka. Ta dziara, choć jest dobrze schowana, bo znajduje się w miejscu intymnym i już dawno została przerobiona, to teraz raz na zawsze zniknie z ciała wokalistki. Całkowity koszt zabiegów usuwania tatuaży szacuje się na około 15 tys. zł.

JP

Więcej o:
Komentarze (83)
Doda usuwa tatuaże. Jeden z nich to inicjały Majdana w miejscu intymnym. Gwiazda przyznaje: Głupota boli. I słono za to zapłaci
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Jurek

  Oceniono 63 razy 35

  Dodzia te twoje wysokie IQ to masz między nogami ,bo w głowie to masz siano.

 • Gość: Kaszana

  Oceniono 39 razy 31

  A te wioskowe skrzydła z pleców, kiedy usunie?

 • Gość: misia

  Oceniono 38 razy 28

  tak troche długo z tym czekała. Dotarło wreszcie ,że facet jest szczęśliwy z inną ? Hmmm.... inicjały w miejscu intymnym.... to każdy kolejny pan miał co oglądać.....i wiedział,że czeka na byłego. a potem zdziwienie, że ją zostawiali

 • Gość: A.

  Oceniono 26 razy 24

  Głupota boli... To ona chyba non stop jedzie na środkach przeciwbólowych

 • justas32

  Oceniono 22 razy 20

  Mogła dopisać "...F FM" i wziąć za to grube pieniądze ...

 • Gość: SzoWIn

  Oceniono 38 razy 20

  Ona ma podobno wysokie IQ a związała się z kimś takim jak Radzio i w dodatku (infantylnie) od razu tatuuje sobie imię wybranka, jakby nie wiedziała, że i ona, i on mogą związać się za chwilę z kimś innym i zonk. Dla mnie to mentalna dziewczynka jak Edzia Górniak, Kaczyńska, czy 90 procent szołbyznesu i 50 procent reszty kobiet.

 • Gość: Kaszana

  Oceniono 24 razy 18

  Dlaczego Radzio po hebrajsku, a nie po polsku? Kompleksy wychodzą ewidentnie!

 • Gość: Gość

  Oceniono 32 razy 18

  Brawo Dorota , że piszesz o tatuażach, dużo dziewczyn nie wie , jaką robią sobie krzywdę, ile bólu, straconych pieniędzy, miłość przemija , a głupota zostaje , jak sama piszesz , dziewczyny planujecie się z tatuażami, taraz co trzecia coś ma wytatuowane, widziałem wytatuowaną kobietę w wieku 50 lat , makabra , makabra !!!!

 • ceppisowski

  Oceniono 22 razy 16

  Dodo!!!!!!
  Zrob sobie tatuaz "jestem kretynką"
  Gwarantuje ci ze bedzie zawsze aktualne

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX