Oliwia Bieniuk przeszła ogromną metamorfozę. Wakacje powitała nową fryzurą. Jest króciutka i chyba dodaje jej trochę lat

Oliwia Bieniuk jest na dobrej drodze do tego, by zostać gwiazdą Instagrama. Choć ostatnio nie była zbyt aktywna w mediach społecznościowych, teraz wróciła w odmienionej wersji.

Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, wzbudza coraz większe zainteresowanie mediów, a liczba jej fanów na Instagramie rośnie każdego dnia. Nic dziwnego, nastolatka jest piękna i przebojowa. Dziewczyna postanowiła zrobić internautom miłą niespodziankę i pochwaliła się zdjęciem, na którym ma zupełnie nową fryzurę.

Oliwa Bieniuk ścięła włosy

Nastolatka postanowiła zacząć wakacje z przytupem. Na InstaStory pokazała krótki filmik, na którym ma nową fryzurę. Choć Oliwia ostatnio nie była fanką długich włosów, tym razem zdecydowała się je skrócić jeszcze bardziej. Do tego Bieniuk założyła odważne czarne getry i obcisły top.

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk Instagram

Trzeba przyznać, że nowy look dodał jej lat. Czy to dobrze? Trudno powiedzieć. Oliwka wciąż jest śliczną dziewczyną i regularnie jest porównywana do swojej zmarłej mamy. Być może ostatnią metamorfozą chce się odciąć od dawnego wizerunku.

AD

Więcej o: