Oliwia Bieniuk coraz śmielej czuje się na Instagramie. Na naszych oczach wyrasta nowa influencerka. I to jaka piękna!

Oliwia Bieniuk staje się powoli gwiazdą mediów społecznościowych. Na jej profilu na Instagramie pojawia się coraz więcej zdjęć, a my nie możemy oderwać od nich wzroku. 17-latka jest prześliczna. Urodę odziedziczyła po mamie.

Oliwia Bieniuk ma spore zadatki na gwiazdę. I choć do tej pory raczej rzadko pokazywała się w sieci, to w ostatnim czasie zdarza jej się to coraz częściej. Jej profil na Instagramie już obserwuje ponad 90 tysięcy osób, a liczba ta rośnie z dnia na dzień. Niedawno Oliwia pochwaliła się krótkim i nietypowym wideo na InstaStories. 

Oliwia Bieniuk zostanie influencerką? 

Oliwia na filmie nic nie mówi, stroi wyłącznie miny. My patrzymy na jej urodę i odbiera nam mowę. 17-latka wyrasta na piękną kobietę. Mówi się, że bardzo przypomina swoją mamę, Annę Przybylską, a my z tym się w pełni zgadzamy. Co więcej, wydaje nam się, że gdyby tylko Oliwia chciała robić karierę w mediach społecznościowych, firmy zabiegałyby z nią o współpracę.

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk Instagram

Myślicie, że Oliwia zostanie wkrótce influencerką? A może ma inne plany na przyszłość i pójdzie w ślady mamy? Sami jesteśmy tego bardzo ciekawi. 

DH

Więcej o:
Komentarze (87)
Oliwia Bieniuk coraz śmielej czuje się na Instagramie. Na naszych oczach wyrasta nowa influencerka. I to jaka piękna!
Zaloguj się
 • B P

  Oceniono 101 razy 87

  Po pierwsze : pannica nie jest nawet ładna a podobna do ojca. Wmawienie jej i nam, że jest kopią matki to błąd. Ona już wierzy, że świat i kariera w oparciu tylko w fizyczność to wszystko. Fakt, że rodzice nie byli świetlanymi przykładami inteligencji i moralności w jej wieku zapewne nie ma znaczenia. Liczę, że chociaż babcia powstrzyma dziewczę i pokieruje dobrą drogą. W innych przypadku zaraz panna Bieniuk będzie pokazywała pupę i świecila biustem. Nie idź dziecko tą drogą.

 • Gość: Cb

  Oceniono 56 razy 56

  Po co usilnie wmawiacie, że ma urodę po mamie, jak to idealna kopia Jarka Nesesera

 • Gość: Mateuszek Giappetto 500+

  Oceniono 58 razy 56

  masę dziewczynek w jej wieku w przerwach po lekcjach bawi się Instagramem ale po cholere wmawiac dziewczynie, że "wyrasta na nowa influencerkę". Juz i tak ma dość namieszane w głowie przez tą hryję i cyrk z jej ojcem. Zostawcier ja w spokoju głupcy z Plotka!!!!

 • Gość: Tom

  Oceniono 57 razy 53

  Wielkie usta,szeroki nos cały ojciec.Ania miała subtelną, delikatną urodę, zgrabny nosek....daleko jej do niej.Oby charakter miała po mamie, a nie tacie vel magnez,bo inaczej szkoda dziewczyny. ...

 • Gość: Jo

  Oceniono 44 razy 42

  Kolejna kandydatka na influduperkę czy młodzieży w tych czasach brak ambicji to jest takie puuuste

 • Gość: jo

  Oceniono 38 razy 38

  Biedne zaniedbane dziecko, któremu wmawiają bycie kimś, kim nie jest.

 • Gość: Ddd

  Oceniono 39 razy 37

  Jest podobna do ojca niesamowicie

 • cezar85

  Oceniono 34 razy 34

  Wygląda jak odbicie w łyżce

 • Gość: Ość

  Oceniono 35 razy 29

  Ja dorastanie zaczęłabym od skończenia jakiejś dobrej szkoły

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX