Wyszła nowa reklama z Julią Wieniawą. Uwagę zwracają jej brudne stopy

Julia Wieniawa wystąpiła w kolejnej reklamie. Tym razem reklamuje kosmetyki jednej z polskich marek.

To bez wątpienia najlepszy czas dla Julii Wieniawy. Aktorka co chwila reklamuje nowe produkty oraz jest jedną z najdroższych gwiazd w polskim show-biznesie. Za jeden post sponsorowany na Instagramie dostaje nawet 30 tys. zł, a za pojawienie się na branżowej imprezie stawka dochodzi nawet do 50 tys. zł. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Julia Wieniawa w reklamie kosmetyków

Teraz 20-latka pojawiła się w reklamie kosmetyków. Na nagraniu w zwiewnej białej sukience na ramiączkach buszuje wśród kwiatów, które miały tworzyć piękny ogród. Niestety, nie do końca zadbano o szczegóły. Aktorka jest boso, a w jednym z ujęć widzimy jej brudne stopy.

Nie wiadomo, czy to celowy zabieg, czy nie, jednak wrażenie nie jest zbyt pozytywne. 

Julia WieniawaJulia Wieniawa Screen z Facebook.com/ Soraya

Marka jednak mimo wszystko wiedziała, kogo wybrać do promocji swoich kosmetyków. Wieniawę śledzi na Instagramie ponad 1,2 milionów użytkowników. Jej potencjał doceniają także konkurencyjne polskie firmy kosmetyczne. Tylko przez ostatni miesiąc reklamowała na swoim profilu m.in. biżuterię, swoją kolekcję dla jednej z marek odzieżowych oraz buty.

AW

Więcej o:
Komentarze (177)
Julia Wieniawa w nowej reklamie. Największą uwagę zwracają jej brudne stopy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • niebozaoknem

  Oceniono 97 razy 97

  A wszak wiadomo nie od dziś, że kiedy się biega boso po ogrodzie, stopy staja czystsze i czystsze. Niektórzy z tego powodu biegają rano i wieczorem zamiast mycia.

 • Gość: nnnnn

  Oceniono 66 razy 58

  Temat Roku : Brudne stopy Wieniawy

 • Gość: ...

  Oceniono 62 razy 44

  Łazi na bosaka po lesie, to logiczne, ze jej stopy powinny być czyste jakby z kąpieli wyszła...Ludzie, weźcie sie ogarnijcie

 • Gość: lool

  Oceniono 46 razy 36

  ona jest zwyczajnie brzydka... co druga na ulicy prezentuje się lepiej i to bez tony tapety... no luuuudzie

 • strzykwa5

  Oceniono 37 razy 31

  Nie wiem na czym polega fenomen Wieniawy. Nie jest ani ładna ani zdolna. Ktoś mi mówił, że polega to na dobrze opłaconym opiekunie marki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX