Paulina Koziejowska świętuje 7. rocznicę związku. My pytamy: Czyżby wymazała już z pamięci Jacka Borkowskiego?

Paulina Koziejowska świętuje właśnie 7. rocznicę swojego związku. Jesteśmy jednak w lekkim szoku, bo najwyraźniej pominęła Jacka Borkowskiego, z którym niedawno była związana.

Paulina Koziejowska nie przestaje nas zaskakiwać. Jeszcze kilka miesięcy temu media rozpisywały się na temat związku celebrytki z aktorem "Klanu". Jej płomienny romans z Jackiem Borkowskim nie przetrwał jednak zbyt długo. Paulina dość szybko znalazła pocieszenie w ramionach nowego partnera. Okazało się także, że nie taki on "nowy", gdyż celebrytka była z nim w związku jeszcze przed Jackiem. I to właśnie z nim świętuje teraz 7. rocznicę związku. 

Paulina Koziejowska świętuje 7. rocznicę związku. Ale jak? 

Na swoim Instagramie pogodynka opublikowała zdjęcie tortu ze świeczką o numerze "7", które opatrzyła jedynie skromnym wpisem. 

Nasze 7 lat - czytamy.

Czy Was także zastanawia, jak to możliwe, skoro jeszcze w ubiegłym roku Koziejowska była z Borkowski? Nas bardzo. Trudno też nam to wytłumaczyć, ale spróbujmy. Być może Paulina zliczyła wszystkie lata, kiedy to była z nowym, lecz starym facetem, a być może po prostu wymazała Jacka ze swojej pamięci. No cóż, możliwości jest kilka, a podobne wywody mają też fani pogodynki.

Jakie 7 Paulina? A Jacek gdzie w tym czasie był? - zapytała jedna z internautek.

Odpowiedzi niestety nie uzyskała. 

DH

Więcej o:
Komentarze (27)
Paulina Koziejowska świętuje 7. rocznicę związku. My pytamy: Czyżby wymazała już Jacka Borkowskiego z pamięci?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Jo

  Oceniono 21 razy 21

  Żenujące są te dziewczyny próbujące zaistnieć dzieki zwiazkom ze starszymi celebrytami. Jest cos takiego jak godnosc i szacunek do samej siebie.

 • Gość: szczery

  Oceniono 21 razy 19

  Mimo, że jestem facetem, to podoba mi się takie podejście kobiet. Po prostu, zmieniła go na inny model i momentalnie wymazała z pamięci jako kogoś bezużytecznego. Zachowanie powszechnie stosowane przez facetów.

 • Gość: L

  Oceniono 13 razy 13

  Profesjonalistka

 • Gość: bb

  Oceniono 11 razy 11

  "Casting na moją żonę trwa. Sylwia była była dla mnie za stara. (...)  Jak już brać, to nie z second handu. Tego kwiatu to pół światu! (...)" - powiedział w wywiadzie Borkowski.

  Co tu komentować!!! BUC!

 • Gość: Paulinka

  Oceniono 11 razy 11

  Pewnie się wstydzi ze z nim była

 • Gość: Stefcia

  Oceniono 7 razy 7

  Dobrze ,że dziewczyna się obudziła ,zamiast związać się ze starym grzybem.

 • Gość: Bleeee

  Oceniono 6 razy 6

  Tez bym go wymazała z pamięci. Wogole jak o a mogła z takim być. Bleeee

 • Gość: gosc

  Oceniono 5 razy 5

  Pan aktor był trampoliną do popularności tylko.Dzięki niemu jest rozpoznawalna,chodzi na ścianki i o to szło przecież.Ale jakoś mi go nie żal

 • Gość: petew

  Oceniono 4 razy 4

  Smutna pusta panienka i tyle nie ma o czym pisać

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX