Gwyneth Paltrow zdradziła swój sposób na udany związek. Jest dość kontrowersyjny, ale podobny polecała Kinga Rusin

Gwyneth Paltrow ma swoistą receptę na udany związek. Z mężem podjęli decyzję o tym, że dalej będą mieszkać osobno.

W zeszłym roku Gwyneth Paltrow po raz drugi wzięła ślub. Jej mężem został scenarzysta Brad Falchuk. Aktorka niedawno udzieliła wywiadu dla miesięcznika "Style Magazine", w którym wyznała, jak wygląda jej wspólne życie z ukochanym. Okazuje się, że nie zdecydowali się zamieszkać ze sobą i spędzają razem zaledwie kilka dni w tygodniu.

Gwyneth Paltrow nie mieszka z mężem

Jak się dowiadujemy, mąż nocuje w jej domu w Los Angeles tylko przez 4 noce. Później wraca do swojej posiadłości położonej również w "mieście aniołów". Dzięki temu unikają rutyny i nudy, a gdy się spotykają, mają wiele tematów do rozmów. Gwyneth zapewnia, że wielu jej znajomych gratuluje im pomysłu.

Wszystkie znajome małżeństwa mówią, że to, jak ze sobą funkcjonujemy, brzmi idealnie i nie powinniśmy niczego zmieniać - powiedziała w wywiadzie.

Podobne podejście ma Kinga Rusin. Od kilku lat mieszka z Markiem Kujawą, jednak dalej mają dwa mieszkania. Jak przyznała w wywiadzie dla Plejady, rozdzielają się, kiedy dziennikarka musi wstać wcześnie rano do pracy.

Włączam wtedy światło, muzykę, żeby się dobudzić. Nie ma sensu, żeby Marek zrywał się razem ze mną. Wtedy się rozdzielamy. To taki przywilej nowoczesnego związku - wyznała.

Ten sposób może wydawać się dość kontrowersyjny, jednak musimy przyznać, że ma też kilka plusów. A Wy co o tym myślicie?

AW

Więcej o:
Komentarze (87)
Gwyneth Paltrow zdradziła swój sposób na udany związek. Jest dość kontrowersyjny, ale podobny polecała Kinga Rusin
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: kasia

  Oceniono 30 razy 24

  Super układ dorosłych ludzi nie potrzebujących jakiś regułek czy definicji na udany związek.Bo po prostu takich nie ma.Jak ludzie tak sie dobiorą,że szanują wzajemną" strefę wolności" i im to odpowiada to co tu oceniać.???Czy małżeństwo marynarzy spełnia wymogi rodziny???To pytanie dla tych,co wszystko muszą mieć ustalone przez księdza.

 • Gość: 0la

  Oceniono 15 razy 11

  Układ jak układ, jeżeli to im pomaga w związku to dlaczego nie

 • Gość: Megan

  Oceniono 12 razy 8

  to indywidualna decyzja, nie nam oceniac

 • brunschwick

  Oceniono 7 razy 7

  No skoro dwie rozwódki, twierdzą, że to dobry sposób, to już nie ma wątpliwości.

 • Gość: anka

  Oceniono 9 razy 7

  Każdy może sobie układac życie jak chce!

 • Gość: Majak

  Oceniono 6 razy 6

  Każdy powinien robić to, co uważa za najlepsze dla naszego związku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX