"Big Brother". Jolanta Rutowicz wejdzie do domu Wielkiego Brata. "Spotkała się z wielkim entuzjazmem". Teraz stawia jednak na zagraniczną karierę

Jolanta Rutowicz po raz drugi chce wziąć udział w programie "Big Brother". Celebrytka znowu chciałaby wygrać, jednak tym razem nie zamierza już szokować kontrowersyjnym wizerunkiem.

Jolanta Rutowicz w 2007 roku wdarła się do show-biznesu ze swoim ogromnym, pluszowym koniem, długimi tipsami i różowym błyszczykiem na ustach. Była najbardziej kontrowersyjną postacią w "Big Brotherze 4.1", co bardzo się opłaciło, ponieważ wygrała program. Jednak kariera Jolanty w show-biznesie szybko się skończyła, dlatego celebrytka postanowiła wyprowadzić się z Polski. Teraz okazuje się, że Rutowicz chce przypomnieć o sobie widzom i znów spróbować sił w programie, który przyniósł jej sławę.

Jolanta Rutowicz wraca do "Big Brothera"

Okazuje się, że Jolanta prawdopodobnie wystąpi w holenderskim "Big Brotherze". Jak twierdzi informator portalu Pomponik, reżyser tamtejszej edycji skojarzył Rutowicz i szybko zgodził się, aby wystąpiła w reality-show.

Na początku sceptycznie podchodziła do tego pomysłu. Jednak po czasie stwierdziła, że to może mieć sens. Wysłała już swoje zgłoszenie i spotkała się z wielkim entuzjazmem produkcji. Reżyser tamtejszej wersji show kojarzył ją i momentalnie zgodził się na przyjęcie jej. Jeśli uda im się dojść do porozumienia w sprawie finansów, to na jesień Jolka wprowadzi się do domu Wielkiego Brata.

Podobno celebrytka tym razem chce pokazać się z zupełnie innej strony, niż dała się poznać ponad 10 lat temu w polskim "BB". Nowym wizerunkiem i dojrzalszym zachowaniem chce podbić serca nie tylko holenderskich, ale i polskich widzów, ponieważ Jola ma nadzieję, że w Polsce znów zrobi się o niej głośno.

Będzie to zupełnie coś innego niż 11 lat temu w polskiej wersji. Teraz pokaże się w bardziej kobiecej odsłonie. Na razie bada tamtejszy rynek, aby znaleźć niszę, którą wypełni. Ma dużą ochotę na wygraną! – mówi źródło portalu.

Ciekawe, czy Jola faktycznie się zmieniła, czy może są to tylko puste obietnice?

JP

Więcej o:
Komentarze (20)
"Big Brother". Jolanta Rutowicz wejdzie do domu Wielkiego Brata. "Spotkała się z wielkim entuzjazmem". Teraz stawia jednak na zagraniczną karierę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • nazwa.niepoprawna

  Oceniono 17 razy 15

  Ło matko. Gdzie oni to odkopali?

  To badanie niszy urocze. Może i jej niszę ktoś zbada?

 • remislanc

  Oceniono 11 razy 11

  No nie przy śniadaniu...

 • Gość: Margot

  Oceniono 6 razy 6

  Widocznie nie ma innych chętnych do programu, jeśli jej kandydatura jest brana pod uwagę.

 • Gość: 5Tv

  Oceniono 6 razy 6

  Ona miała jednorożca a nie konia, konie pomiędzy nogami to ma teraz jako tutka w USA.

 • Gość: Lordbezstolca

  Oceniono 5 razy 5

  Czym prędzęj udaję się do szaletu

 • Gość: Kasia

  Oceniono 5 razy 3

  Na jesieni? to ma to zamiar tak dlugo trwać i zabierać czas na coś innego w tv???? tvn ogarnij sie z tym szambem i podstawionymi ludzmi

 • Gość: bbleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

  Oceniono 5 razy 3

  co to za szambo??? bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX