Katarzyna Burzyńska zorganizowała baby shower. Lada moment rodzi. Wśród gości pojawiła się Marta Manowska. "Przyjaźń to piękna sprawa"

Katarzyna Burzyńska odlicza dni do porodu. Dziennikarka zgodnie z modą zorganizowała też baby shower. Relacją z imprezy pochwaliła się na Instagramie.

Katarzyna Burzyńska jest mamą 3,5 letniego Henryka, ale już niedługo powita na świecie kolejne dziecko. Z tej okazji dziennikarka wraz ze swoimi koleżankami zorganizowała baby shower. Na imprezie nie zabrakło gwiazd.

Katarzyna Burzyńska zorganizowała baby shower

Niedawno dziennikarka pochwaliła się, że urodzi córeczkę i da jej na imię Józefina. Burzyńska nie może się już doczekać, kiedy po raz kolejny zostanie mamą. Baby shower zbliżyło ją do tego wyjątkowego wydarzenia. Kasia w sobotę spotkała się z przyjaciółkami w jednej z modnych warszawskich knajpek.

Dzięki relacji na Instagramie mogliśmy zobaczyć, jak była wystrojona sala oraz jakie prezenty otrzymała przyszła mama i jej nienarodzony maluszek. Na imprezie pojawiła się też Marta Manowska, która z uśmiechem pozowała do zdjęć.

Burzyńska podziękowała też swoim przyjaciółkom za wsparcie oraz zorganizowanie wyjątkowego przyjęcia.

To było wspaniałe popołudnie i wieczór... panieński, dziewczyński, kobiecy, mamowy, PRZYJACIELSKI. Ach... Po raz kolejny to napiszę z całą mocą i świadomością tych słów: przyjaźń to taka piękna sprawa!Bezcenna!!! Tak się cieszę, że mam wokół siebie grono cudownych, mądrych, pozytywnych, empatycznych, pełnych energii, werwy kobiet, na które zawsze mogę liczyć. To jest taka siła! To mnie tak buduje! Tak mnie wzrusza i taką energią napełnia, taką dumą!

AD

Więcej o:
Komentarze (8)
Katarzyna Burzyńska zorganizowała baby shower. Lada moment rodzi. Wśród gości pojawiła się Marta Manowska. "Przyjaźń to piękna sprawa"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Jdjx

  Oceniono 5 razy 5

  Dwa pasztety

 • Gość: romek

  Oceniono 4 razy 4

  Kto są Ci ludzie ? Kogo to obchodzi ?

 • Gość: kalina

  Oceniono 7 razy 3

  Przyszła mama wyglądała pięknie, też urządzamy przyjaciółce baby shower w klimacie boho. Każda z nas przynosi jakiś przydatny prezent dla maluszka, ja kupiłam komplet pościeli deluxe sensillo oraz zrobiłyśmy zrzutkę na złotą bransoletkę dla mamusi. Będzie miała pamiątkę

 • aga4023

  Oceniono 3 razy 3

  ojeju, słabo na to patrzeć, co one na siebie pozakładały ?

 • Gość: Koik

  Oceniono 2 razy 2

  Manowdka co sie z nia dzieje te wlosyyy?

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz 1

  Dużo prezentów, a jedzenia za grosz, czyli polskie baby shower w pigułce.

 • dank-a11

  Oceniono 1 raz 1

  A "lewa"? Nie bylo Lewej?

 • Gość: POL

  Oceniono 1 raz 1

  Piękny burdel w tle. Typowa Polska. Na wódę zawsze są pieniądze, ale na pomalowanie domu już nie. Wstyd

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX