Daniel M. zdradził, jak oświadczył się Ewelinie. Wpadł na romantyczny pomysł, jednak nieźle się wykosztował

Daniel M. na InstaStories opowiedział, w jakich okolicznościach oświadczył się swojej żonie Ewelinie. Okazało się, że zorganizował lot balonem i wręczył jej pierścionek kilkaset metrów nad ziemią.

Zeszły rok bez wątpienia nie był najłatwiejszy dla Daniela, syna Zenka Martyniuka. Mężczyzna nie tylko został oskarżony o posiadanie narkotyków, lecz także wziął ślub z Eweliną i zaliczył rozstanie z nią. W lutym 209 roku powitali na świecie swoją córkę i wrócili do siebie.

Daniel M. o zaręczynach z Eweliną

Daniel poślubił Ewelinę po ponad roku znajomości, a oświadczył się swojej dziewczynie 1 lipca, kiedy to znali się zaledwie kilka miesięcy. Niedługo minie rocznica ich zaręczyn i zapewne to skłoniło Daniela to opowiedzenia, jak wyglądało to ważne dla nich wydarzenie. Syn lidera zespołu Akcent zrobił ukochanej niespodziankę. Zorganizował dla nich lot balonem nad Biebrzą. Ewelina była zachwycona widokami. Gdy znaleźli się kilkaset metrów nad ziemią, poprosił ją o rękę. Oczywiście przyjęła pierścionek. Jaki był koszt takiej imprezy? Jak ustalił "Super Express", za lot balonem zapłacił 1799 zł.

Daniel Martyniuk, Ewelina MartyniukDaniel Martyniuk, Ewelina Martyniuk screen Instagram.com/daniel.martyniuk

Ich ślub odbył się już w październiku. Mówiło się o nim naprawdę sporo. Uroczystość miała kosztować prawie milion złotych, a zaproszeni goście mieli podarować młodej parze prawie 800 tys. - w tym znalazł się Mercedes AMG klasy C, warty 450 tys. zł oraz zebrana w kopertach gotówka, której kwota może przekraczać nawet 300 tys. zł. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Musimy przyznać, że Daniel wykazał się dużą kreatywnością.

AW

Więcej o:
Komentarze (20)
Daniel M. zdradził, jak oświadczył się Ewelinie. Wpadł na romantyczny pomysł, jednak nieźle się wykosztował
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 11

  Gdyby nie ojciec to by przyjęcia weselnego nie było! Nie mówiąc już o pierścionku zareczynowego ! Przecież ten facet nie pracuje!

 • Gość: seler

  Oceniono 7 razy 7

  Zasłaniacie mu oczy na zdjeciach a piszecie jego pełne imię i nazwisko ... LOL

 • Gość: Czytelnik

  Oceniono 6 razy 6

  Czy wy już nie macie o czym pisać? Kogo te bzdety interesują?. Za co wam płacą?

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 5 razy 5

  Telenowela. Odcinek 1097. Spotkałem moją żonę w gminnym sklepie.

 • Gość: tosia

  Oceniono 5 razy 5

  się wykosztował ? a ile on zarabia i gdzie pracuje ?

 • bakaliamix

  Oceniono 3 razy 3

  Nie chce mi się go słuchać po tym co nawyrabiał wcześniej. Niech się zdeklaruje, bo sam nie wie, jak z nim jest. Dla mnie jest on niestabilny. Najpierw żonę wyganiał, wyzywał i mówił, że go wrobiła w dziecko. A teraz odwraca kota ogonem. Mam teorię na ten temat, ale nie chcę pisać.

 • Gość: Ala

  Oceniono 3 razy 3

  Huczne zaręczyny. Huczny ślub, poród też na oczach plotkowych,ciekawe jaki będzie rozwód?

 • Gość: Justa

  Oceniono 3 razy 3

  Bardzo ciekawy pomysł lecz niektóre buty i ubrania są droższe noszone przez Pana więc nie było aż tak drogo ale chodzi o gest podkreślanie ceny pomniejsza inna wartość.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX