Agnieszka Woźniak-Starak zażartowała z Ohme. Co ona na to? "Oj jedziesz, jedziesz". Fanom to poczucie humoru się nie spodobało

W niedzielnym odcinku programu "Big Brother" doszło do niby zabawnej, a tak naprawdę nie pozbawionej uszczypliwości, wymiany zdań pomiędzy Agnieszką Woźniak-Starak a Małgorzatą Ohme. Poszło o spinkę, którą psycholog miała zabrać prowadzącej.

Ostatni odcinek show "Big Brother" dostarczył widzom sporo emocji. Nie tylko poszło o to, że z programem pożegnała się Iza, a nominowany został m.in. Oleh. Na oficjalnym profilu na Instagramie internauci komentują sytuację, do jakiej doszło pomiędzy Małgorzatą OhmeAgnieszką Woźniak-Starak.

Zobacz: "Big Brother". Małgorzata Ohme i Filip Chajzer mają konflikt? Psycholog zdementowała: W rzeczywistości jest inny niż na ekranie [TYLKO U NAS]

"Big Brother". Agnieszka Woźniak-Starak i Małgorzata Ohme

Gdy siedziały na przeciwko siebie i komentowały nominacje, prowadząca zwróciła uwagę na spinkę, jaką psycholog miała we włosach.

Już wiem, gdzie się podziała moja spinka z zeszłego tygodnia.  Szukałam jej i nie miałam. Najpierw przekręcasz moje nazwisko, teraz kradniesz mi spinki. Nie wiem, co będzie za tydzień. - powiedziała Woźniak-Starak.

Ohme próbowała zachować spokój, jednak widać było, że słowa koleżanki nieco ją zdenerwowały.

Oj, jedziesz, jedziesz, pani Woźniak - skomentowała zachowanie prezenterki.

Woźniak-Starak stwierdziła wtedy na głos, że "znowu zrobiło się niezręcznie". W tym momencie psycholog odpięła spinkę i oddała koleżance.

A masz, weź sobie. Coś jeszcze chcesz? - zwróciła się do niej.
Nie, wystarczy mi spinka - odpowiedziała Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak i Małgorzata OhmeAgnieszka Woźniak-Starak i Małgorzata Ohme Screen z TVN7/ Big Brother

Internauci nie do końca uznali to za żart. Ich zdaniem sytuacja była dość poważna, jednak obie starały się zachować dobrą minę do złej gry. W większości są pewni, że nie była to zwykła wymiana zdań i poczuli prawdziwe napięcie między kobietami. Wielu z nich stanęło w obronie Ohme i uznali, że prowadząca trochę się zapędziła i nie powinna mówić na wizji o tej spince. Zwrócili też uwagę na to, że przez to, że ją wyciągnęła, sterczały jej włosy i jej fryzura wyglądała dość zabawnie.

A Wy co o tym uważacie? Jak oceniacie całą sytuację?

AW

Więcej o:
Komentarze (93)
Agnieszka Woźniak-Starak zażartowała z Ohme. Co ona na to? "Oj jedziesz, jedziesz". Fanom to poczucie humoru się nie spodobało
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: uuu

  Oceniono 53 razy 53

  Starakowa zachowała się głupio, słabo wychodzą jej te żarty, tak ją ukuło że ohme zapomniała jednego z jej nazwisk, nie przekręciła, to chyba nie zadna ujma na jej honorze, i nie da się na nią patrzyć przez ten jej szczękościsk.

 • Gość: Olkae

  Oceniono 45 razy 41

  Ta cała Starak to prostaczka. Powinni ją wywalić. Jest arogancka, morda przerobiona z przerobionym ego.

 • Gość: Ola

  Oceniono 37 razy 35

  Starakowa myśli ze jak ma plecy to wszystko jej można.byla nieelegancka jak zwykle.to jest brak szacunku do koleżanki i widzów.powinni jej podziękować.robi gafa za gafą i uchodzi to jej na sucho.a tak wogole co by nie założyła to wyglada jak suchar

 • Gość: gosc

  Oceniono 37 razy 35

  Prowadzenie Starakowej jest frywolne, niepowazne, nie lubimy .

 • Gość: Ada

  Oceniono 25 razy 25

  Nie czas i pora na taką uwagę odnośnie spinki. Źle to świadczy o Pani Agnieszce.

 • Gość: gosc

  Oceniono 24 razy 24

  było to trochę niesmaczne, żartować też trzeba umieć

 • Gość: LOUIS

  Oceniono 22 razy 22

  AGNIESZKA DO DOMU

 • Gość: gosc

  Oceniono 22 razy 20

  Wszyscy prowadzacy sa nie ci co powinni.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX