Żona Tymańskiego bawiła się w klubie ze znanym influencerem. Ta znajomość to dla nas zaskoczenie

Maria Tymańska po wyznaniu Tymona Tymańskiego nie zamierza rozpaczać. W piątek imprezowała w Gdańsku, gdzie towarzyszył jej Wujaszek Liestyle.

Kilka dni temu Tymon Tymański wyznał w "Fakcie", że razem z Marią Tymańską żyją w otwartym związku. Przyznał, że czasem zdarza mu się nawet wylądować w nie swoim łóżku. Jak się okazało, jego żona nie wiedziała, że tak wygląda ich małżeństwo. Muzyk próbował się wtedy ratować i określił swoje wyznanie jako żart. Jednak jego partnerka zażądała rozwodu.

Maria Tymańska imprezuje z Wujaszkiem Liestyle

Maria Tymańska zawodowo zajmuje się graniem na imprezach i jest DJ-ką. Na Instagramie pojawiło się nagranie z klubu Mewa Towarzyska. Widzimy na nim, że towarzyszy jej Wujaszek Liestyle. To zaskakujące, ponieważ Maria i Wujaszek nigdy się razem nie pokazywali, a tutaj widzimy, że chyba znają się nie od dziś, bo świetnie się bawią w swoim towarzystwie.

Maria Bros i Wujaszek LiestyleMaria Bros i Wujaszek Liestyle Screen z Instagram.com/ mariabros

Tymon Tymański i Maria Tymańska

Tymon Tymański poznał Marysię w 2012 roku. Umówili się na randkę, a muzyk nie ukrywał, że jest nią zafascynowany. Głośno mówił o tym, że jest wyjątkową osobą. W 2013 roku wzięli kameralny ślub, a trzy miesiące później na świat przyszedł ich synek, któremu dali na imię Teo. Muzyk narodzinami synka pochwalił się na Facebooku. W 2015 roku na świat przyszła ich córka Luna.

Myślicie, że Marię Tymańską i Wujaszka może połączyć coś więcej?

AW

Więcej o:
Komentarze (42)
Żona Tymańskiego rzuciła się w wir imprez. Zagrała w Mewie Towarzyskiej, a u jej boku był znany influencer. Ta znajomość to dla nas zaskoczenie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: fdsaf

  Oceniono 35 razy 25

  Wiecie- nie dopisujcie jej intelektu tylko dlatego, że jest kobietą i urodziła dzieci. Ona związała się z chłopem przyjaciółki jak miała 18 lat. Co mogła mieć w głowie? Ano siano. Naście lat z Tymonem, pieluchy, darcia i wielka didżejka. Pewnie do poduszki zaczytuje się Kantem. Dajcie luz. Warci siebie.

 • mistermadmat

  Oceniono 21 razy 15

  influenser czyli je bany nierób i internetowy żebrak , ludzie ,którzy dają sie wkręcać influ to ameby .

 • Gość: Olka

  Oceniono 18 razy 14

  Dla mnie, to takie zaklinanie rzeczywistości.

 • Gość: Koka

  Oceniono 26 razy 14

  Szkoda mi jej. Po ludzku. Napisała co miała do.powiedzenia a teraz chce pokazać że jest szczęśliwa. A myślę że nie jest

 • Gość: Bezos

  Oceniono 21 razy 13

  Fajna laska Tymon ty ciulu

 • Gość: d

  Oceniono 9 razy 9

  Mewa Towarzyska jest w Sopocie, a nie Gdańsku

 • Gość: Rublog

  Oceniono 8 razy 8

  Dajcie dziewczynie spokój. Teraz będzie pokazywać co chwilę jej zdjęcia i szczuć publikę ( w komentarzach widać, że skutecznie), sugerując jej związki z każdym znajomym i tym szmacąc ją pośrednio? Dziewczyna pracuje, jest fajną mądrą matką i pozytywnym człowiekiem. I tak, ma sporo oleju w głowie. Żerujcie plotami na tych, których wystawanie na ściankach i obecność na pudelkach kręci. Ma wystarczająco dużo stresów z powodu kretyńskich tekstów mężusia. Dajcie żyć jej i dzieciom. Dla klikalności zrobicie wszystko.

 • Gość: Hujwamnaryj

  Oceniono 10 razy 8

  Timon rucha wszystko co się rusza i to się nie zmieni ;) taki typ człowieka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX