Lord Kruszwil szokuje na YouTube. "Jeśli masz zaje***tą du*ę, to 20 tys. czeka". Komentuje Korwin Piotrowska: Na to chyba jest paragraf?

Popularny youtuber Lord Kruszwil oferuje kobietom 20 tys. złotych w zamian za "rewanż w naturze". Internauci są przerażeni, że młodzież go ogląda.

Lord Kruszwil jest popularnym wśród młodzieży youtuberem, który tworzy bardzo kontrowersyjne filmy. W swoich nagraniach nakłania ludzi m.in. do jedzenia kociej karmy, stania w bieliźnie na mrozie czy tarzania się w błocie. A to wszystko za pieniądze i to nie małe. Uczestnicy za zadania dostają od 100 do nawet 10 tys. złotych. I o ile chłopak twierdzi, że osoby biorące udział w jego projektach robią to dobrowolnie i według niego nie ma w tym nic złego, to teraz zdecydowanie poszedł o krok za daleko.

Lord Kruszwil szokuje w najnowszym filmie

Marek ma miliony widzów na Youtubie, przez co dociera do ogromnej liczby nastolatków. Młodzi ludzie oglądają jego filmiki, a w komentarzach wyrażają swój zachwyt nad kolejnymi odważnymi pomysłami. Niestety, w najnowszym wideo Lorda Kruszwila pojawiła się wulgarna propozycja skierowana do kobiet. Ten problem zauważył Wojciech Kardyś, specjalista od mediów społecznościowych.

"Jeżeli masz duże cy*e, zaje***tą du*ę, jesteś dobra z r*ja, to odzywaj się do mnie na priv. 20 tysięcy na zakupy dla Ciebie, a Ty płacisz w naturze". Te słowa wypowiada słynny już youtuber #LordKruszwil w swoich najnowszych wypocinach na YT. Zachęcam do zgłaszania tego jako Działania szkodliwe.

Sprawę postanowiła nagłośnić również Karolina Korwin Piotrowska. Dziennikarka udostępniła post Kardysia i wzywa do dyskusji polityków:

Polski internet. Dzień dobry. Na to chyba jest paragraf, c’nie, panie Ziobro? Panie Jaki?

Internauci są zaniepokojeni, że młodzież ogląda takich twórców na Youtubie.

Dzieci go bezmyślnie naśladują i to jest duży problem. One nie oglądają go w formie satyry, ale traktują dosłownie.
Satyra czy nie satyra, jest maszyną do mielenia mózgów młodych ludzi, którzy są w takim wieku, kiedy szukają AUTORYTETÓW, a to już nie żarty. Opamiętajcie się, ludzie, którzy mogą temu zapobiec. On się na tej naiwności wybija.
Mój 12-letni syn go ogląda i uwierzcie mi, on i wiele dzieciaków bierze to na serio. Nie wszystko, ale dużo...

Na skutek wielu zgłoszeń internautów, film Lorda Kruszwila został zablokowany. Miejmy nadzieje, że trwale zostanie usunięty z Youtube'a.

JP

Więcej o:
Komentarze (115)
Lord Kruszwil szokuje na Youtubie. "Jeśli masz zaje***tą du*ę, to 20 tys. czeka". Komentuje Korwin Piotrowska: Na to chyba jest paragraf?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sobieryba

  Oceniono 59 razy 45

  A co na to "obrońcy Wartości"? Ordo Iuris, Terlikowski, prawilni harcerze z ONR-u itp..

 • Gość: Ja

  Oceniono 37 razy 35

  On jest takim brzydkim pustakiem, że sam nie jest w stanie znaleźć sobie nikogo do bzykania i musi za to płacić 🤣🤣🤣

 • Gość: klocek

  Oceniono 36 razy 26

  Dobra reklama plotku. Do tej pory nie wiedziałem nawet, że taki ktoś istnieje.

 • Gość: Tom

  Oceniono 26 razy 24

  Lord Kruszwil powinien być wywalony z you tube. Tak duża ilość dzieci w wieku 11- 13 lat ogląda jego kanał i często nie traktuje tego jako satyry. Zbyt pusty i bulwersujący przekaz - na to powinna być cenzura ....za głupotę należy płacić.W szkołach na godzinach wychowawczych poruszano temat aby uczulić dzieci przed tym imbecylem

 • wikul

  Oceniono 20 razy 20

  To sutenerstwo. Za bardziej błahe sprawy prokuratura ziobrowska ściga delikwentów o 6.0 rano a tu?

 • Gość: Wrk

  Oceniono 28 razy 20

  Po to jest żeby robić kontrowersje . Jak o nim piszecie to jemu to na rękę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX