"Big Brother". Mieszkańcy od kilku dni muszą spać na dworze. Zadanie od Wielkiego Brata nie spodobało się widzom. "Zaraz wszyscy będą chorzy"

"Big Brother" przeniósł się do czasów prasłowiańskich. Widzowie krytykują ten pomysł i twierdzą, że to jeden z najnudniejszych tygodni w programie.

W programie "Big Brother" uczestnicy co tydzień dostają nowe zadania, którym muszą sprostać. Wielki Brat kazał im się odchudzać, nagrywać programy telewizyjne, wcielać się w postacie z serialu lub wrócić do PRL-u. Teraz w domu Wielkiego Brata jest klimat iście z czasów prasłowiańskich. Domownicy nie mogą korzystać z żadnych dóbr cywilizacyjnych, śpią na dworze i muszą odprawiać rytuały na cześć ich programowego bóstwa.

ZOBACZ TEŻ: "Big Brother". Kasia wróciła do domu Wielkiego Brata. Przyniosła prezent jednemu z mieszkańców. Nikt się tego nie spodziewał

"Big Brother". Widzowie krytykują zadanie tygodniowe

Choć mogłoby się wydawać, że fani reality-show docenią kreatywność produkcji i przypadnie im do gustu oglądanie zmagań uczestników w ekstremalnych warunkach, to niestety, rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Na profilu na Instagramie pojawia się mnóstwo krytycznych komentarzy. Widzowie piszą wprost, że ten tydzień jest po prostu nudny.

Bardzo nudny ten tydzień. Najnudniejszy ze wszystkich.
Flaki z olejem, przestaję oglądać do niedzieli.
Tego już się nie chce oglądać
Szczerze? Naj, naj, najnudniejszy tydzień... - czytamy.

Co więcej, internauci martwią się o zdrowie uczestników "Big Brothera", ponieważ pomimo tego, że jest zimno i pada deszcz, muszą spać na dworze, nie mają ciepłych ubrań ani butów.

Ile to można chodzić po deszczu boso, bez ubrań cieplejszych itd. Przecież oni zaraz wszyscy będą chorzy, rozumiem wszystko, ale nie w takie pogody jak są teraz. 

My też z niecierpliwością czekamy, aż uczestnicy dostaną nowe zadanie tygodniowe, ponieważ jest ich nam po prostu żal...

JP

Więcej o:
Komentarze (174)
"Big Brother". Widzowie krytykują zadanie od Wielkiego Brata. Uczestnicy mogą to przepłacić zdrowiem. "Przestaję oglądać do niedzieli"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Bobo

  Oceniono 26 razy 14

  I zeby Madzia wkońcu olała tego ukraińskiego banderowca ten gość ma problemy z psycha zazdrosny o geja Łukasza powinien sie leczyc😱

 • Gość: Ardi

  Oceniono 19 razy 11

  Oleh niedługo zacznie zarządzać Madzią a może bić, Iza fałszywa sucz, Igor prostacki ekshibicjonista

 • Gość: Bobo

  Oceniono 28 razy 10

  Dzieki Łukaszowi coś sie dzieje podzial plemion Rumcajs Radek Kutasz Igor bo pokazuje co chwile kutasza😖i nudna izabela co tylko placze o faje i gada ze niejest uzależniona żenada😱

 • Gość: EwaWG

  Oceniono 12 razy 10

  Wczoraj było .....Łukasz 51%....Iza 49% hahahaha dzisiaj jes....t Łukasz 50% ...Iza 50%

 • Gość: szeptucha

  Oceniono 18 razy 10

  wymyślającemy te banały totalnie się w głowinie pomieszało... a już łukawie odpala na maksa /oraz jego popapranej osobowości.

  Producencie - czemu ma służyć zezwierzęcenie ludzi?
  no i kłania się "mocna" wiedza...

 • Gość: kosc

  Oceniono 9 razy 9

  smiesznie wygladaja. faktycznie jak z jakiegos filmu o psychiatryku

 • Gość: Jan

  Oceniono 31 razy 7

  Wielki Bracie tego Łukasza powinieneś go usunąć natychmiast bo z jego psychiką jest coś nie tak poprostu nie można na niego patrzeć na egoiste brak kultury a może one jest faworytem
  Tylko nie to

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX