Joanna Jabłczyńska pochwaliła się starymi zdjęciami z Kubą Wesołowskim. "Mam więcej". Odpowiedział jej równie żartobliwie

Joanna Jabłczyńska i Kuba Wesołowski znają się od lat. Aktorzy po raz kolejny udowodnili, że są bardzo dobrymi znajomymi.

Joanna Jabłczyńska od lat uchodzi za jedną z najsympatyczniejszych gwiazd w polskim show-biznesie. Karierę zaczynała jeszcze jako dziecko w zespole Fasolki. To właśnie dzięki przygodzie z muzyką trafiła do telewizji. Dziś kojarzona jest głównie z serialem "Na Wspólnej", ale nie jest tajemnicą, że aktorstwo to nie jej jedyne zajęcie Jabłczyńskiej. Pracuje ona także jako prawniczka.

Jabłczyńska pokazała stare zdjęcia

Ponoć w show-biznesie trudno o prawdziwą przyjaźń. Wygląda jednak na to, że Jabłczyńskiej się to udało. Aktorka i Kuba Wesołowski poznali się na planie "Na Wspólnej" już parę ładnych lat temu. Jak się okazuje, dogadują się oni nie tylko na planie zdjęciowym, ale także poza nim.

Ostatnio Jabłczyńska wrzuciła na Instagrama zdjęcia ze swoim kolegą z serialu. Aktorzy mają na nich szerokie uśmiechy i są znacznie młodsi. Ich wymiana zdań wskazuje na to, że cały czas utrzymują ciepłe relacje.

Jeśli przyjdzie Ci do głowy @jakubwesolowski wyprzedzić mnie, to pamiętaj, że w czeluściach moich dysków mam więcej zdjęć - zażartowała aktorka.

Wesołowski nie pozostawił przyjacielskiej zaczepki bez odpowiedzi.

Ok, wygrałaś:))) - odpisał.

Chcielibyście zobaczyć więcej archiwalnych zdjęć tego duetu?

Więcej o:
Komentarze (5)
Joanna Jabłczyńska pochwaliła się starymi zdjęciami z Kubą Wesołowskim. "Mam więcej"
Zaloguj się
 • Gość: Mateuszek Giappetto 500+

  Oceniono 13 razy 11

  Jest madrzejsza niz 99 % tej próżniaczej klasycw...ebrytów bo znalazla czas żeby skończyć studia i aplikacje radcowską. Szanuję! Takie gwiazdeczki promujcie!

 • Gość: gosc

  Oceniono 9 razy 7

  oboje fajni...

 • Gość: gość

  Oceniono 4 razy 0

  nie lubię tej baby, aktorka z niej żadna, a głos i wygląd wkurzające.

 • Gość: Dziordzio

  Oceniono 6 razy 0

  A moja sąsiadka - pani Jadzia ma zdjęcie z panem Bronkiem jak kupują czereśnie.
  Chcecie zdjecia ?

 • Gość: gośćniech lucyna

  Oceniono 4 razy 0

  Lepiej jej nie komentować bo można się szybko w Sądzie znależć za nietykalność tej Pani

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX