Katarzyna Burzyńska pochwaliła się ciążowym brzuszkiem. Jest ogromny. Poród zbliża się wielkimi krokami

Katarzyna Burzyńska jest w 34. tygodniu ciąży. Po jej najnowszym zdjęciu można wywnioskować, że wkrótce będzie rodzić.

Katarzyna Burzyńska już wkrótce po raz drugi zostanie mamą. Dziennikarka wychowuje obecnie 3,5-letniego syna, a lada moment na świat przyjdzie jej córka Józefina. Z racji tego, że Kasia jest bardzo aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, to właśnie na Instagramie pochwaliła się niedawno swoim ciążowym brzuszkiem. Jest on już naprawdę spory. 

Katarzyna Burzyńska pokazała ciążowy brzuszek

Kasia do zdjęcia dołączyła także obszerny opis. Podkreśliła w nim, że ostatnio wzięła na siebie zbyt wiele obowiązków, co negatywnie wpłynęło na jej samopoczucie. 

Jestem w 34. tygodniu ciąży i wciąż wydaję mi się, że jestem niezniszczalna... Guzik prawda! Wczoraj wzięłam sobie na głowę, na barki, na plecy za dużo. (...) Kiedy popołudniem wróciłam do domu, pragnąc poświęcić czas Rodzinie, Synowi, mój organizm się zbuntował. Musiałam się położyć, zregenerować- święte prawo kobiety w ciąży. A jednak przeklinałam tę niesprawiedliwość! Dopadły mnie wyrzuty sumienia i obrzydliwa gotowość do łez. I myśli od groma, i samokrytyka: że przecież zamiast odpoczywać, powinnam słuchać opowieści Heńka o superbohaterach, bawić się z nim Transformersami i jeszcze poodkurzać w międzyczasie w kuchni, bo jakiś niepokojący bałagan tam się zrobił. My, matki, jesteśmy jednak popaprane! - czytamy.

Z komentarzy wynika, że większość kobiet przyznała Kasi absolutną rację. Ale spójrzcie też na zdjęcie i ten spory brzuszek, który dodatkowo wyeksponowała wiosenna, opięta sukienka. Kasia wygląda przepięknie. 

Chyba się z nami zgodzicie, prawda? 

DH

Więcej o:
Komentarze (11)
Katarzyna Burzyńska pochwaliła się ciążowym brzuszkiem. Sukienka podkreśliła, jak jest już duży. Poród lada moment
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gb

  Oceniono 11 razy 11

  ależ te pustaki wspolczesnie maja parcie na szkło....

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  Z portalu modowo-plotkarskiego Plotek zamienił się w portal ciazowo-plotkarski. Co druga wiadomość jest o "brzuszku".

 • Gość: Kasia

  Oceniono 4 razy 4

  Nie jestem za jej urodą. Ale kwestia gustu. Nie krytykuję.

 • Gość: gosc

  Oceniono 3 razy 3

  ciaza nie ciaza brzydactwo jak pieron

 • Gość: Loka

  Oceniono 3 razy 3

  Wy chyba ogromnego brzucha nie widzieliście...

 • Gość: ////

  Oceniono 2 razy 2

  Paszczur w ciąży i bez

 • Gość: Kiki

  Oceniono 1 raz 1

  Dlaczego ludzie nie usuwają sobie wielkich pieprzyków z twarzy? Pomijam już kwestię estetyki , ale to przecież szkodliwe dla zdrowia!

 • Gość: Cerrie35

  Oceniono 1 raz 1

  Nie sukienka wyeksponowała. Tylko ona sama trzymając się za brzuch. Redaktorzy plotka często nie myślą o czym piszą. Co do tych jej wyrzutów sumienia: Jak kobiety same z siebie robią matki polki, które nawet w ciąży nie mogą sobie odpuścić, to ich sprawa. Ja będąc w ciąży folgowałam sobie ile dało radę. Ciąża, to piękny czas, a nie męczarnia.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 3 razy 1

  Spie...ycie z tym paskudnym no name’em!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX