Małgosia i Marek z "Sanatorium miłości" rozstali się. Kobieta udzieliła wywiadu: "Nie będziemy kontynuowali znajomości"

Małgosia i Marek z "Sanatorium miłości" poinformowali swoich fanów, że nie są już razem. W pewnym momencie kobieta poczuła, że to nie jest człowiek dla niej.

Małgosia i Marek to jedyna para, która połączyła się w programie TVP1 "Sanatorium miłości". Mężczyzna praktycznie od samego początku adorował koleżankę, a ta dość szybko okazała mu zainteresowanie. Wspólnie spędzali czas, a w pewnym momencie nawet padło miłosne wyznanie. Wydawało się więc, że znaleźli w show szczęście. Niestety, ich znajomość to już przeszłość.

Zobacz: "Sanatorium miłości". Związek Małgosi i Marka kwitnie. Jednak zakochani nie mieszkają jeszcze razem. Powód jest poważny

"Sanatorium miłości". Małgosia i Marek nie są już razem

Małgosia w rozmowie z "Rewią" wyznała, że nie są już razem. Podkreśliła, że to definitywny koniec i nie ma szans, żeby wrócili do siebie.

Już nie jesteśmy razem. Rozstaliśmy się i nie będziemy kontynuowali naszej znajomości... - wyznała w wywiadzie.

Małgosia i Marek 'Sanatorium miłości'Małgosia i Marek 'Sanatorium miłości' screen vod.tvp.pl/sanatorium-milosci

Uczestniczka programu nie ukrywa, że jest jej trochę smutno z tego powodu. Marek wiedział, jak ją zdobyć. W rozmowie przyznała, że podobało jej się to, że ją adorował i był o nią zazdrosny. Wszystko wskazywało, że obdarzył ją szczerym uczuciem, dlatego tak szybko się do niego przekonała. Po zakończeniu nagrań snuli plany na przyszłość oraz mówili o wspólnym mieszkaniu. Jednak w pewnym momencie pojawił się kryzys. Dochodziło między nimi do kłótni, coraz częściej mieli różne zdanie. Małgosia chciała jeszcze ratować ich związek, ale się nie udało.

Wtedy zrozumiałam, że to nie człowiek dla mnie. Powiedziałam, co mi się w nim nie podoba. Czułam, że tracę do niego zaufanie - wspominała ze smutkiem.

Wówczas Marek odsunął się od niej i ograniczył kontakty. Nie pojawił się także u niej w drugi dzień świąt wielkanocnych choć planowali, że spędzą go razem. Dziennikarzom "Rewii" udało się z nim skontaktować, jednak usłyszeli jedynie, że: 

To nie wasza sprawa. Proszę do mnie nie dzwonić!

Jak widać widzowie, którzy od początku uważali, że Małgosia i Marek do siebie nie pasują, mieli rację. Także inni uczestnicy zastanawiali się, dlaczego była stewardessa zwróciła na niego uwagę choć o jej względy walczyli pozostali kuracjusze, w tym m.in. Ryszard "rowerzysta". To on głośno mówił o tym, że dziwi go wybór Małgosi, która dała się poznać jako osoba na poziomie. Jej ukochanemu zdarzało się wywoływać u współkuracjuszy zażenowanie swoim zachowaniem.

Żałujcie, że się rozstali?

AW

Więcej o:
Komentarze (34)
Małgosia i Marek z "Sanatorium miłości" rozstali się. Kobieta udzieliła wywiadu: "Nie będziemy kontynuowali znajomości"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Rejwach

  Oceniono 20 razy 14

  Brawo Pani Małgosiu :-). uwolniła sę Pani od irytującego typa. Nie ma takiej kobiety , którą bez bólu serca można skazać na obcowanie z tym Panem Markiem. Jak dobrze, że się Pani od niego uwolniła, podziwiam , że robiła Pani wszystko by z nim jednak być. Pozna Pani kogos innego i z kasa i z klasą. :-).

 • Gość: lelek

  Oceniono 16 razy 12

  Dobrze, że się rozstali. To było żenujące ... Na Pani Małgosia poleciała ? Chyba musiała być bardzo zdezorientowana tym , że jest sama. Straciła czas na pierwszego co się trafił. No to teraz już życzę by wybrała z głową. Może nawet nie mieć firmy jak Marek ale niech "ma to coś" . :-).

 • kemotkemot

  Oceniono 15 razy 11

  jest mi z tego powodu strasznie wszystko jedno. Zastanawia mnie jedno: Jakich oni maja fanow????

 • Gość: Lona

  Oceniono 11 razy 9

  Troszkę odstawał ten pan od tej pani.Ale jaki okazał się naprawdę, to tylko ona wie. Widać wyszły z niego brzydkie rzeczy, inaczej by go nie zostawiła.

 • Gość: Wojtek

  Oceniono 8 razy 8

  Pani Małgosiu,powinienem napisać,że jest mi przykro,bo bardzo Panią polubiłem,ale nie jest.Uważam,że Marek ciągnął Panią w dół,że bardziej pozwoliła się Pani mu przekonać niż naprawdę go pokochała.Smutno mi tylko z powodu Pani rozczarowania,tego nie chciałem.Życzę szczęścia i wierzę,że nadejdzie.

 • gangut

  Oceniono 11 razy 7

  Powinna wydać oświadczenie. Wszystkie celebrytki tak robią.

 • Gość: Gosc osc

  Oceniono 7 razy 5

  No i dobrze ona kobieta z klasa a on taki nijaki

 • Gość: Anna Maria

  Oceniono 10 razy 4

  Pani Małgosiu,jest Pani kobietą z dużą klasą,atrakcyjną,inteligentną.Życzę ,żeby Pani spotkała ciekawego mężczyznę z ciekawą osobowością.A Marka proszę odłożyć do archiwum.Wyjątkowo
  nieciekawa osobą!!!!!

 • Gość: Paweł

  Oceniono 6 razy 4

  Na pewno jest Pani przykro,ale z nim taka kobieta jak Pani nie mogła być szczęśliwa,przepraszam.Życzę prawdziwej,pięknej miłości,Pani Małgosiu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX