Agnieszka Woźniak-Starak spodziewa się dziecka? Odniosła się do tych doniesień. "Lepiej o ciąży niż o rozwodzie"

Agnieszka Woźniak-Starak zostanie mamą? Taka informacja pojawiła się niedawno w jednym z tabloidów. Prezenterka odniosła się do tych doniesień. Okazuje się, że jednak jej rodzina się nie powiększy.

Co jakiś czas do media skupiają się na Agnieszce Woźniak-Starak i jej planach o macierzyństwie. Niedawno jeden z tabloidów doniósł, że prezenterka i jej mąż, Piotr Woźniak-Starak, planują dziecko. Agnieszka Jastrzębska zapytała ją o to i dowiedziała się, że nie jest to prawda.

Agnieszka Woźniak-Starak nie spodziewa się dziecka

Woźniak-Starak jest już przyzwyczajona do tego, że co jakiś czas słyszy pytania o to, czy zostanie mamą. Jak wyznała, ten temat jej już nie dotyka, jednak woli, żeby pisano o ciąży, niż o rozwodzie z mężem.

Strach się złapać za brzuch w dzisiejszych czasach. Wiem, że to temat, który grzeje. Ciąże, śluby i rozwody to są tematy, które elektryzują ludzi. Chodź w moim przypadku są to nieprawdziwe przesłanki, to jest w nich jakiś optymizm. Lepiej o ciąży niż o rozwodzie - powiedziała w wywiadzie.

Gwiazda TVN-u sama nie wie, czy chce mieć dzieci. W internetowym talk show "Studio Gala" opowiedziała o tym, że miewa okresy, kiedy chciałaby zostać mamą, ale później jej przechodzi. Aktualnie nie czuje instynktu macierzyńskiego i nie skupia się na tym, żeby jej rodzina się powiększyła. Nie czuje też presji ze strony bliskich, nikt jej do tego nie namawia. Podkreśla, że jest dobrze tak jak jest. Co więcej, zawsze mówi, "że to życie zdecyduje".

AW

Więcej o:
Komentarze (47)
Agnieszka Woźniak-Starak spodziewa się dziecka? Odniosła się do tych doniesień. Zażartowała: Lepiej o ciąży niż o rozwodzie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Duszny ten kraj.

  Oceniono 39 razy 21

  Ciężko się ku... oddycha w tym kraju. Poziom chamstwa i wpieprzania się ludziom w strefy intymne i prywatne jest zatrważający. A co jeśli nie może a bardzo chce pewnie po tak debilny artykule na plotku płacze w domu. Co jeśli naprawdę nie chce bo ma do tego prawo? Jest 21 wiek w życiu można robić wiele ciekawych rzeczy i niekoniecznie bawic dzieci. Ale tłumaczyć się musi na każdym kroku.
  Mentalność ludzi w tym kraju jest taka żałosna. Dodam że posiadanie dzieci niczego wam nie gwarantuje na starość , jeśli już o tej mitycznej szklance wody chcecie tu dogadywac. . Wielu dzieciatych na starość siedzi samych w domu i nikt ich nie wspiera finansowo bo potomstwo ma swoje potomstwo i tez jest biedne. Ta dzika chęć posiadania dzieci to tylko wasze pierwotne, najniższe instynkty, które zaspokojacie, bo coś lub ktoś was cisnie. A jest to w większości najczystszy egoizm, bo czymże innym jest sprowadzanie na świat nowego człowieka żeby nam podał szklankę wody na starość ?
  Pozdrawiam ubogich mentalnie.

 • Gość: Gościówa

  Oceniono 23 razy 19

  Chodź? Serio? Polska język, baaaardzo trudna język..

 • Gość: Lilka

  Oceniono 6 razy 6

  "choć" nie "chodż"-do szkoły PLOTKU

 • Gość: gwiazdor amator

  Oceniono 6 razy 6

  Zmieniam plany zawodowe: zamiast iść na studia w szkole teatralnej kupię sześciopak z browarem, po spożyciu wypnę brzuch i zostanę gwiazdorem

 • Gość: Mama

  Oceniono 7 razy 5

  Każdy ma prawo żyć tak jak chce. Ona woli wolność, ciekawą pracę i szczupłą figurę niż dzieci

 • bill47

  Oceniono 16 razy 4

  Kto w tej pani widzi gwiazde , mierna kobieta ktora na wizji powiedziala , ze palenie trawki to normalna rzecz , wątpliwa wypowiedz , zapewne brak edukacji sie kłania.

 • gapcio2010

  Oceniono 5 razy 3

  Nie musi chcieć mieć dzieci. To nie jest obowiązkowe . Musi też wiedzieć, że gwiazdorstwo nie trwa całe życie, a gwiazdką jest marną....

 • Gość: sens

  Oceniono 6 razy 2

  oboje to narkomani, lepiej żeby nie sprwodzali na świat małego downa ,albo inne biedactwo bez mózgu.

 • Gość: as

  Oceniono 6 razy 2

  Ona nie może mieć dziecka, bo od 20 kilku lat ćpa regularnie. Urodziłaby potworka...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX