Pozytywnie zakręcona Dominika Gwit znów prezentuje swój taneczny krok. Tym razem do biesiadnej przyśpiewki. "Za górami, za lasami"

Dominika Gwit nie przestaje nas zaskakiwać. Oczywiście pozytywnie! Aktorka ponownie wpadła w wir tańca i śpiewu. Fani uradowani, my także.

Dominika Gwit wie, jak zapewnić swoim fanom dobry humor. Jeszcze zaledwie kila dni temu zarażała pozytywną energią, tańcząc i przyśpiewując do takich utworów jak: "Bania u Cygana" oraz "Bałkanica" zespołu Piersi. Teraz przyszedł na kontynuację. Dominika prosto z Zakopanego postanowiła uraczyć nas kolejnym tańcem. 

Dominika Gwit tańczy do góralskiej przyśpiewki 

Gwit zmieniła jednak repertuar. Z racji na to, że przebywa w górach, zatańczyła do biesiadnej przyśpiewki "Za górami". Choreografia oraz słowa piosenki do najłatwiejszych nie należą, dlatego nie obyło się bez wpadek. Raz Dominika zapomniała tekstu, później pomyliła troszkę kroki. Ale to nic. Fani aktorki i tak zasypali ją lawiną komplementów, doceniając przy tym jej poczucie humoru.

Najbardziej pozytywna osoba, jaką znam.
Zaraź mnie taką radością.
Podglądam od dawna, pierwszy raz się ujawniam - petarda z Ciebie - piszą internauci.

A my oczywiście totalnie się z nimi zgadzamy. Dominika to po prostu wulkan pozytywnej energii, a w dodatku z ogromnym dystansem do siebie. Uwielbiamy! 

DH

Więcej o:
Komentarze (81)
Pozytywnie zakręcona Dominika Gwit znów prezentuje swój taneczny krok. Tym razem do biesiadnej przyśpiewki. "Za górami, za lasami"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 64 razy 54

  Mam wrażenie, że ona desperacko robi dobrą minę do złej gry...

 • Gość: bb

  Oceniono 34 razy 32

  Kiedyś mi się wydawała sympatyczna a od dłuższego czasu mam wrażenie, że na siłę próbuje pokazać jaka to jest szczęśliwa i sprawna mino ogromnej tuszy. Nie, nie jest taka grubość fajna, można sobie tańczyć i podskakiwać ale i tak męczysz się bardziej niż osoba szczuplejsza. Poza tym gdyby faktycznie była taka zadowolona z siebie na jaką pozuje nie musiałaby tego nikomu udowadniać bo i po co. Kobieta powinna iść na dobrą terapię do psychologa od zaburzeń odżywiania.

 • miastomakow

  Oceniono 37 razy 25

  Co jej zostało poza robieniem z siebie pajaca i próbowaniem odwrócenia uwagi od tego że jest okropnie gruba i obleśna.

 • Monia Eliza

  Oceniono 22 razy 20

  Rozumiem, dobra są ludzie otyli, którzy akceptują siebie mimo oczywistych problemów ze zdrowiem. Fajnie, że się nie załamują i chcą żyć pozytywnie. Ale to, co wyprawia ta pani, to wystawianie się na pośmiewisko celowo. Po co?? Takie zachowanie to szukanie akceptacji wśród innych na siłę. Mimo tego uśmiechu, śpiewania i tych wygibasów ta pani jest niestety chyba nieświadoma kompletnie swojej tuszy. Szkoda, że nikt z bliskich nie chce jej pomóc, czy uświadomić, że to, jak żyje to prosta droga do grobu.

 • Gość: ja

  Oceniono 19 razy 17

  Boże dziewczyno, przestań już , wyglądasz jak goryl i nie ma w tobie nic pociągającego. Owszem możesz byc fajna , nie wiem nie znam cie, ale niestety widzę cie i oceniam po wyglądzie. Masakra.

 • Gość: Lisica

  Oceniono 23 razy 17

  Proponuję jej sumo, nie ma to jak robienie z siebie klauna

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 15

  Szkoda dziewczyny próbuje zatuszować to że jest nie szczęśliwa w swoim ciele i robi z siebie wariata no cóż mosi sobi jakoś radzić dziewczyno wes się za siebie czy ty masz lustro w domu młoda a taka zaniedbana

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX