Rozpromieniona Dominika Gwit wpadła w wir tańca. Wygina ciało i podśpiewuje: Bania u Cygana, bania u Cygana do rana

Dominika Gwit przebywa obecnie w Gdynii w odwiedzinach u swojej mamy. Słoneczna pogoda sprawiła, że aktorka postanowiła potańczyć i pośpiewać.

Dominika Gwit potrafi zarażać pozytywną energią. A robi to głównie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Niedawno na InstaStory pochwaliła się swoim oryginalnym tańcem do utworów "Bania u Cygana" oraz "Bałkanica" zespołu Piersi. Jest szał. 

Roztańczona Dominika Gwit

Dominika w iście wiosennej stylizacji, na którą złożyła się krótka sukienka oraz sandałki, wpadła w wir tańca. Ruchy? Fantastyczne. Były obroty, podskoki oraz liczne wymachy. Również tekst obu piosenek nie sprawił jej problemu. Widać, że lubi bawić się przy takich klimatach. Jak wiadomo, Dominika od zawsze słynęła ze swojej nieposkromionej energii, ale to właśnie ten taniec jest tego najlepszym dowodem. Tak trzeba żyć.

Dominika GwitDominika Gwit Instagram

Dla nas bomba. Dominika, oby tylko więcej tak pozytywnych chwil. Już czekamy na kolejną choreografię. Do jakiego utworu tym razem powinna zatańczyć? Piszcie nam, a być może Dominika spełni wasze marzenia.

DH

Więcej o:
Komentarze (125)
Rozpromieniona Dominika Gwit wpadła w wir tańca. Wygina ciało i podśpiewuje: Bania u Cygana, bania u Cygana do rana
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Agg

  Oceniono 43 razy 37

  Niech już nie udaje takiej wyluzowanej i akceptujacej siebie tylko coś zrobi ze swoją wagą bo patrząc na nia jest tu duży problem ! Rozumiem że może to wina choroby ale nie ona jedna ma jakiś problem i nie potrafi zadbać o siebie

 • Gość: Ja

  Oceniono 13 razy 13

  Historie wielkiej wagi

 • Gość: Td5d5d

  Oceniono 13 razy 11

  Ile to juz lat mozna sie emocjonowac i ekscytowac tym, ze jakas obca baba jest gruba??? Ludzie, czy wy jestescie normalni, co was to obchodzi jak ona wyglada, czy jest zdrowa ect.???

 • Gość: R

  Oceniono 11 razy 11

  Tak 24 na dobę to może będą jakieś efekty.

 • Gość: lala

  Oceniono 15 razy 11

  Dominisia zaczyna się ruszać widać że myśli o założeniu kostiumu bikini na plażę .Wyginam ciało śmiało......

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX