Magda w "Big Brotherze" jest bardzo grzeczna, ale w "Warsaw Shore" poznaliśmy ją z zupełnie innej strony. Na domówce bawiła się świetnie

"Big Brother". Magda jest jedną z najspokojniejszych uczestniczek. Ostatnio jednak internauci zarzucili jej, że na Instagramie jest inna. Dowodem na to może być jej udział w "Warsaw Shore", gdzie pojawiła się na domówce. Miało to miejsce dokładnie w 9. odcinku, który przedpremierowo jest już dostępny w sieci.

Magda Wójcik nie jest przypadkową osobą, którą produkcja wybrała do nowej edycji "Big Brothera". Pisaliśmy o tym, że koleguje się z Maffashion, a jej współlokatorem w Londynie jest Spiker, uczestnik "Warsaw Shore". Dziewczyna - jeszcze zanim trafiła do domu Wielkiego Brata - odwiedziła przyjaciela i ekipowiczów. I nie była tam taka spokojna, jak w reality show.

Zobacz: "Big Brother" powrócił, a tam... koleżanka Maffashion i znana blogerka. To zupełnie inny program niż 17 lat temu

"Big Brother". Magda udaje spokojną uczestniczkę?

Ta przygoda w "WS" może mocno wpłynąć na jej fanów, którzy jej kibicują (dodajmy, że przez wielu typowana jest na zwyciężczynię programu). Od jakiegoś czasu zaczęto się mocniej interesować jej życiem prywatnym i tym, co pokazywała na Instagramie. Pisaliśmy niedawno o tym, że zarzucono jej, że jej zachowanie w "BB" jest jedynie grą aktorską, a tak naprawdę jest inna, niż przed kamerami. Widzowie twierdzą, że udaje, bo na swoim Instagramie pokazuje dużo odważnych, kontrowersyjnych nawet zdjęć. Więcej przeczytacie TUTAJ. W "Warsaw Shore" piła alkohol i urządzała erotyczne tańce ze współlokatorem. Na profilu na Instagramie ma także zdjęcie z jedną z uczestniczek, Klaudią. Dziewczyny pozują w dość wyzywających pozach.

Co o tym myślicie? Magda tylko udaje grzeczną, żeby wygrać 100 tys. zł?

AW

Więcej o:
Komentarze (30)
Magda w "Big Brotherze" jest bardzo grzeczna, ale w "Warsaw Shore" poznaliśmy ją z zupełnie innej strony. Na domówce bawiła się świetnie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: zzzz

  Oceniono 23 razy 15

  Nie rozumiem fenomenu tej dziewuchy. Ani ładna, ani zgrabna, o inteligencji nie wspomnę, a o modzie nie ma bladego pojęcia. Masakra.

 • Gość: b.

  Oceniono 14 razy 12

  "W "Warsaw Shore" piła alkohol..." - no straszne ;-) W BB nie pije?

 • Gość: Bartosz 87

  Oceniono 19 razy 11

  " Madzia" i to jej ciągłe yyymmm, albo ołmaj gad.... Boż..

 • Gość: f

  Oceniono 14 razy 8

  To jest trans.

 • jadwisia9

  Oceniono 10 razy 6

  Pewne jest to, że gra a TVN jej w tym sprzyja.. Gra naiwną a w rzeczywistości jest cwana.. Ale czy warto dla kasy grać taką głupią rolę?
  Te wtrącane angielskie słówka świadczą o jej poziomie.. Podobnie polska polonia w Chicago używała jedzie car...

 • Gość: UwagaTVN

  Oceniono 6 razy 4

  Warto zobaczyć prawdziwy obraz biednej Madzi z Bigbrothera. Proszę oglądać film na youtube o tytule "Madzia z Big Brother boi się co powie rodzina", proszę zobaczyć film do końca!!!!

 • Gość: Sebastian

  Oceniono 6 razy 4

  Ale jaja w pierwszej edycji tak nie było

 • Gość: Laura

  Oceniono 4 razy 2

  Hmmmm ktos napisal ze ona jest bystra a moze klei sie do przyjaciela bo moze widzi tu więcej korzyści dla siebie od strony kariery zawodowej a Oleh raczej juz w tym jej nie pomoze?

 • Gość: G

  Oceniono 6 razy 2

  Madzia to ku...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX