REDAKCJA - O NAS

Hej! Plotek to ludzie. Piszemy dla Was, ale show-biznes to nie jest nasz jedyny konik. Poznajcie nas!

Wiktoria Jakubowska 

Redaktor Naczelna Plotek.pl. Fascynuje ją moda i kino. Namiętnie ogląda filmy Von Triera i Hanekego i marzy, by kiedyś usiąść w pierwszym rzędzie na pokazie Chanel. Fanka gwiazd przez duże "G" - do dziś nie rozumie, dlaczego Brad Pitt i Johnny Depp nigdy nie dostali Oscara. W redakcji od listopada 2015.

Justyna Michalska 

Szefowa projektów specjalnych Plotek.pl. Odkąd pamięta fascynuje ją moda. Kiedyś marzyła, by pójść do przedszkola w sukni ślubnej ciotki, 20 lat później zadowoliłaby się garderobą Miroslavy Dumy i 90% zniżką do Choparda. Czyta, ogląda i komentuje wszystko, co się da. Nigdy nie zaakceptuje crocsów. W redakcji od sierpnia 2014 roku.

Monika Maszkiewicz 

Wydawca i reporter Plotek.pl. Gaduła. W trakcie podróży potrafi zastąpić radio. Lubi kino, niezdrowe jedzenie i... pudrowy róż. Ulubiona celebrytka? Blake Lively. Najkrótsza droga do jej serca prowadzi przez żołądek. W redakcji od kwietnia 2017 roku.

Arek Durka

Wydawca i wideo manager. W branży rozrywkowej, z drobnymi przerwami, od 2011 roku. Zazwyczaj można spotkać go skupionego przed laptopem w słuchawkach na uszach. Żartowniś, choć bywa mrukiem. Baczny obserwator rzeczywistości i miłośnik tematyki retro. Pracę dziennikarską łączy z fotografią reportażową. W redakcji od grudnia 2018 roku. 

Anna Wójtowicz 

Redaktor Plotek.pl Uważa, że dzień bez napisania o "Rolniku...", to dzień stracony. Sama nawet by się zgłosiła do programu, ale wtedy musiałaby zrezygnować z pracy, która jest jej pasją. Na randkę najchętniej wybrałaby się z Sebastianem Fabijańskim, chociaż nie odmówiłaby też Sławomirowi. Fascynuje ją polski show-biznes i jakoś nie może przekonać się do zagranicznego. W redakcji od września 2017 roku. 

Daria Hadzicka

Wydawca i redaktor. W Plotku najmłodsza. Cicha do czasu. Uzależniona od Instagrama (follow me). Zawsze wie, co dzieje się na świecie. Żyje dla poważnych, jak i niepoważnych dram w show-biznesie. Kocha tych celebrytów, których pozostała część redakcji raczej nie darzy sympatią. W redakcji od listopada 2018 roku. 

Mateusz Łysiak

Redaktor Plotek.pl. Do niedawna show-biznes był dla niego wyłącznie guilty pleasure, teraz nie wyobraża sobie dnia bez sprawdzenia najnowszych newsów z Hollywood. Na polskim podwórku najbardziej kręcą go gwiazdy, które są (nad)aktywne na Instagramie.

Justyna Piąsta

Redaktorka i wideoreporterka. Dziennikarka z wykształcenia i z zamiłowania. Z gwiazdami rozmawia na przyjemne oraz trudne tematy. Nałogowo ogląda programy "Big Brother" i "Rolnik szuka żony". W redakcji od stycznia. 

Zuzanna Ałdycka 

Redaktor i SEO specialist. Z wykształcenia logopeda i polonistka. Zajmuje się tematami związanymi z historią popkultury, recenzjami medialnych wydarzeń oraz wywiadami. W zespole redakcji od 2012 roku.