Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdała ważny egzamin. Zaapelowała też do fanek. Adrian komentuje: Dumny mąż

Anita pochwaliła się na Instagramie prawem jazdy. Podzieliła się z fanami swoją historią i zaapelowała, żeby nikt nigdy nie dał sobie wmówić, że do czegoś się nie nadaje.

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niedawno zdała prawo jazdy. Teraz odebrała dokument i pochwaliła się nim na Instagramie. Kobieta zdała za pierwszym razem i jest bardzo szczęśliwa, że po kilku latach odważyła się kolejny raz zrobić kurs.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita motywuje kobiety

Przyszła mama dodała zdjęcie na Instagramie, na którym pochwaliła się dokumentem. Przy okazji zwróciła się do kobiet, by nigdy się nie poddawały.

Radość! Prawo jazdy odebrane! Dziewczyny NIGDY, PRZENIGDY, nie dajcie sobie wmówić, że czegoś nie jesteście w stanie zrobić! - napisała.

Nie ukrywa też, że jest z siebie dumna. Jednak jak się okazuje, to było jej kolejne podejście do egzaminu. Za pierwszym razem spotkała się z krytycznymi uwagami, które sprawiły, że zrezygnowała z kursu i się poddała.

Do jazd podchodziłam pierwszy raz po 18 urodzinach, ale kilka początkowych błędów i komentarzy ze strony pewnych osób sprawiły, że się poddałam. Wróciłam na kurs ponad 10 lat później i okazało się, że wcale nie jest tak źle, a jazda samochodem może być przyjemnością! Mimo że stałam się do tej pory prawdziwym weteranem komunikacji miejskiej i nawet najbardziej skomplikowanych podróży po całej Polsce pociągami i autobusami z ekstremalnymi bagażami - to w końcu zdałam i to za PIERWSZYM RAZEM w zaawansowanej ciąży! - opisała swoją historię.

Okazuje się, że zmotywował ją mąż, który użył mocnych argumentów:

Dziękuję mojemu motywatorowi @adrian_szz, który zagroził, że do domu mnie nie wpuści - podziękowała Adrianowi.

Internauci pogratulowali jej sukcesu. Twierdzą też, że to, co zrobiła, jest dla nich inspiracją. Wśród komentujących pojawił się także jej mąż, który jest z niej bardzo dumny.

DUMNY MĄŻ, #zdolnażona. GRATULUJĘ po raz nie wiem który. Skarbie moje Ty Najokrąglejsze na Świecie. PS: jeszcze przez chwile - napisał.

My również gratulujemy!

AW

Więcej o:
Komentarze (16)
Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdała ważny egzamin. Zaapelowała też do fanek. Adrian komentuje: Dumny mąż
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: nb

  Oceniono 8 razy 8

  Litości jakie czułosci na Instagramie, by cały swiat widział i plotek napisał hehe Nie mógł jej tego oczywiscie face to face powiedzieć, bo nikt by o tym nie wiedział.... haha

 • Gość: Gosc

  Oceniono 9 razy 7

  Ależ sukces... 😂 Nie mam nic do niej, wydaje się w sumie sympatyczna, ale od kiedy prawo jazdy jest takim wyczynem, że trzeba dopisać złote myśli o tym, jak to nie wolno się poddawać nigdy, przenigdy? Już trochę spowszednialy te instagramowe mądrości.

 • Gość: Ala

  Oceniono 5 razy 5

  Zaraz bedzie sie chwalić jaką kupkę jej Adrianek zrobił, masakra ze wszystkim musza sie lansować, zero umiaru i prywatnosci.

 • Gość: Pani

  Oceniono 4 razy 4

  Oni wszystko robią na pokaz i sprzedaż, no własnie ten komentarz jej męża musi być, bo faktycznie osobiście jakby powiedział to nikt by o tym nie napisał. Żenada ta para, ciekawe czy rozwód też będą tak relacjonować ?

 • Gość: Adam

  Oceniono 2 razy 2

  Głos ma jak kaczka i steka jakby miała problem z dwójką haha

 • Gość: Tomek

  Oceniono 2 razy 2

  Mam ich dosyć.
  Ustawka, tandeta i manipulcha. Desperacka relacja.
  Ten łysy usuwa komentarze a ta ze sztucznyni włosami, rzęsami itd wciska wszystko byleby było.

 • zawszedak111

  Oceniono 2 razy 2

  AW, a Grażyna z Pcimia też zdała ważny egzamin. I Dżesika w zaawansowanej ciąży też. Dlaczego o nich nie napisałeś? One niczym się nie różnią od tej twojej ulubienicy Anity!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX