Joanna Przetakiewicz pokazała swoje stare zdjęcie. Zapewnia: Tak, to ja. Fani rozbawieni. "Barbie po latach ostrego imprezowania"

Joanna Przetakiewicz opublikowała na Instagramie swoją starą fotografię, która pochodzi dokładnie z 2006 roku. Niektórzy jej nawet nie poznali. A wy?

Joanna Przetakiewicz dziś zwana jest ikoną stylu. I choć kobietom wieku nie powinno się wypominać, to w jej przypadku chyba można to zrobić. Joasia skończyła w ubiegłym roku 51 lat, a wygląda po prostu bosko. Niedawno jednak projektantka wspomnieniami powróciła do starych czasów i pochwaliła się na Instagramie swoim zdjęciem z 2006 roku. 

Joanna Przetakiewicz na starym zdjęciu

Joasia pokazała zdjęcie, na którym ma czarną, satynową suknię z bardzo głębokim dekoltem. Uwagę zwracają też włosy oraz makijaż, niczym jak u lalki Barbie. Przetakiewicz do dawnej wersji siebie podeszła jednak ze sporym dystansem.

Tak, to ja - 2006 rok. #staraera #cośposzłonietak #nieprzepraszam A tak się starałam - napisała.

Komentarze internautów są równie zabawne. 

Barbie po latach ostrego imprezowania.
Fota absolutnie czad, może trochę za dużo loków i ten "atomic" blond
I'm a Barbie girl, in a Barbie World - piszą fani Joasi.

Szanujemy Joasię za taki dystans do siebie. Wiadomo, że kiedyś królowała zupełnie inna moda na warszawskich salonach i z pewnością w 2006 roku stwierdzilibyśmy, że Przetakiewicz wygląda zjawiskowo. Jak oceniacie jej metamorfozę? My na szóstkę z plusem.

DH

Więcej o:
Komentarze (24)
Joanna Przetakiewicz pokazała swoje stare zdjęcie. Zapewnia: Tak, to ja. Fani natomiast rozbawieni. "Barbie po latach ostrego imprezowania"
Zaloguj się
 • Gość: ass

  Oceniono 18 razy 16

  Ja tam nie widzę żadnej różnicy. Na obu zdjęciach widzę l.ach.ona z radarem w oczach nastawionym na szukanie faceta z grubą kasą.

 • Gość: Jacke

  Oceniono 15 razy 13

  Kobiety majace KLASE nigdy nie wygladaja tandetnie , bez wzgledu na mode. Przetakiewicz nie ma klasy ma natomiast specyficzny gust a raczej brak dobrego smaku. Pieniadze nic tu nie zmienia NIC.

 • Gość: Uska

  Oceniono 17 razy 13

  Nic sie nie zmienilo, oprucz formy TANDETY solarium i jajeczny blond zamienione na jad kilbasiany i doczepy. Przekaz ubioru ten sam.

 • Gość: Lena

  Oceniono 13 razy 11

  ale ze co? ze niby wyglada juz lepiej??? hahahahaha

 • Gość: Cerrie35

  Oceniono 10 razy 8

  "Wiadomo, że kiedyś królowała zupełnie inna moda na warszawskich salonach i z pewnością w 2006 roku stwierdzilibyśmy, że Przetakiewicz wygląda zjawiskowo." A ha. Czyli jak kiedyś panowała moda na tandetę, to można było się nią zachwycać pod niebiosa? Nieważne, że był to szczyt bezguścia? Czyli redaktorzy plotka są za papugowaniem wszystkich i wszystkiego, bez względu na to czy coś jest ładne czy nie, jeśli tylko jest w centrum uwagi. Hipokryzja level hardcor. Bo w jednych newsach wyśmiewają tandetę na ściankacha a tu napisali, że kiedyś pochwaliliby tandetę, bo była popularna. Jak się ma już jakieś zdanie o czymś, to należy być konsekwentnym drodzy redaktorzy.

 • Gość: AS

  Oceniono 10 razy 8

  Dla mnie tak samo tylko tam jest mlodsza i kiedysbyl ten kolormodny wlosoe dzisiaj troche przyciemniony.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 7 razy 7

  Ale ktos pojechal z ta ikona stylu.No czyba ze to zart.

 • Gość: Aleksandra

  Oceniono 9 razy 7

  Dość nieciekawie wygląda i wtedy i teraz.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX