Wodzianka komentuje zachowanie byłej dziewczyny Bieniuka. "Znalazłabym tę primadonnę od baletu i nie pozostawiłabym suchej nitki"

Martyna Gliwińska naśmiewała się z dzieci siedzących pod sklepem. Nagranie ze swoim kąśliwym komentarzem udostępniła na Instagramie. Teraz głos w sprawie niespodziewanie postanowiła zabrać... Wodzianka. Co takiego miała do powiedzenia? Jest ostro.

Wodzianka postanowiła o sobie przypomnieć. Od czasu romansu z Krzysztofem Rutkowskim już dawno nie było o niej głośno. Świetnie wykorzystała więc kontrowersje, które zrodziły się wczoraj wokół Martyny Gliwińskiej. Przypomnijmy w skrócie, że była dziewczyna Jarosława Bieniuka zamieściła na swoim Instagramie relację, w której wyśmiała grupkę dzieci. Co było powodem jej oburzenia? Otóż, dzieci siedziały pod Żabką i jadły chleb z keczupem. Więcej przeczytacie na ten temat TUTAJ. Zachowanie Gliwińskiej nie spodobało się Dominice Zasiewskiej, szerzej znanej pod pseudonimem Wodzianka. Celebrytka się wkurzyła.

Wodzianka odpowiada Martynie Gliwińskiej 

Dominika opublikowała na swoim InstaStory krótkie "oświadczenie". Co z niego wynika? Wodzianka jest oburzona zachowaniem byłej dziewczyny Bieniuka. Wyznała, że gdyby tylko nagrała w ten sposób jej dziecko, to ona natychmiast "znalazłaby tę primadonnę i suchej nitki na niej nie zostawiła". 

Wszystkie dzieciaki ukradkiem popalają, bo tak się zachowują nastolatki - próbują dorosłego świata. Niejaka światowej sławy primadonna baletowa, by lepiej du*sko dźwignęła z auta i dzieciakom kupiła wędliny, sera i jakiegoś ogórka do kanapek, dobry sok i po owocu na deser - czytamy.

Tutaj przeczytacie całość: 

Wodzianka komentuje zachowanie GliwińskiejWodzianka komentuje zachowanie Gliwińskiej Instagram

Czyżby rodziła się nowa drama w polskim show-biznesie? W sumie to bardzo możliwe, ale ciekawe tylko, czy Martyna odpowie Dominice. 

DH

Więcej o:
Komentarze (46)
Wodzianka komentuje zachowanie byłej dziewczyny Bieniuka. "Znalazłabym tę primadonnę od baletu i nie pozostawiłabym suchej nitki"
Zaloguj się
 • Gość: Zuza

  Oceniono 42 razy 40

  Jadłam suchy chleb na murku, popalałam.... i jestem lekarką😂

 • Gość: Gocha

  Oceniono 41 razy 39

  Ma rację ta Dominika. Nic tam nie było do wyśmiewania. Mogła im dać coś do tego chleba. Nie każdego stać żeby iść do restauracji z przyjaciółmi jak są głodni.

 • Gość: Giro

  Oceniono 37 razy 33

  Czy kobieta, która uważa się za wykształcona, utalentowana i czerpiąca wszystko co najlepsze ze świata obraza innych ludzi? Nie. Baletnica pokazała zero klasy i mierne wychowanie. Proszę pani - młodzież nie odwiedza codziennie restauracji i nie jada lunchy podczas przerw w szkole. Pani może żyła i żyje w innym świecie...

 • Gość: M

  Oceniono 31 razy 31

  Głupie babsko (była Bieniuka)... Ponoć ludzi nie ocenia się po pozorach ;-) a tym bardziej po kilkuminutowej obserwacji z daleka. Nie zna tych dzieci, nie wie jakie mają ambicje, plany, czym się zajmują, jakie mają pasje, może była to jedyna ich wolna chwila w ciągu dnia a wśród nich jest np przyszły lekarz, inżynier? Ona za to po ukończeniu szkoły baletowej, morderczych treningach które tak ją ukształtowały zajmuje się siedzeniem w aucie i snuciem głupich przemyśleń ;-) skoro można tak ocenić człowieka po chwilowej obserwacji to takie właśnie mam zdanie o tym babsku ;-)

 • Gość: Greta

  Oceniono 27 razy 21

  Tak ta Gliwińska tak harowała na swój sukces, że teraz jest sławna wcale nie pod pseudonimem "była Bieniuka" ;)

 • Gość: gosc

  Oceniono 20 razy 18

  afera sie zrobila,dzieciaki bogu ducha winne,jadly sobie spokojnie chleb z kethupem,popalaly i nic nie mialy do nikogo a tu masz,afera,ni z gruszki ni z pietruszki wojna o nic,dajcie spokoj kobiety,zajmijcie sie czyms

 • Gość: ajja

  Oceniono 16 razy 16

  No ale wyjątkowo przytomnie i z sensem jej odpisała!

 • Gość: Gosc

  Oceniono 14 razy 14

  Bardzo dobrze ze stanęła w obronie dzieci! Głupia ta gliwinska

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX